Terve !!!
Olisko Nokia 6600 kännyyn mitään helppoa ohjelmaa jolla vois siirrellä kuvia,musiikkia,yms.kivaa puhelimen ja läppärin (Acer mini) välillä ???
Olen kokeillu joitain pc suite ja bluetooth juttuja eikä pelaa millään.
Tarkoitus olis vissiin käyttää tota bluetooth yhteyttä,mutta noi netistä löytyvät ohjeet on aika monimutkaisia.
Terv. Iceman :)
Nokia 6600 yhteys tietokoneeseen
Iceman by Roi
3
118
Vastaukset
Oletko kokeillut uudemmalla Nokia Suite ohjelmalla? PC Suite on jo yli 3-vuotta vanha eikä sitä enää tueta/päivitetä. Varmista myös, että läppärissä on bluetooth päällä jotta Nokia Suite tunnistaisi sen.
- olisiko poistettu
Eihän siinä tarvitse mitään bluetoothia. En tiedä nyt, mutta aikaisemmin Suitessa oli "yhdistä internettiin". Minulla oli laajakaista, mutta kun se ei toiminut, käytin hätätilassa tuota. Tosin puhelin oli N73. Nyt en ole aikoihin tarvinnut kun on valokuituliittymä.
Totta mutta sillä keinolla ei voi siirtää puhelimen tiedostoja suoraan tietokoneelle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä
Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai938862Persut: haluamme lisää veroja!
Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki484781Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.414461Jos samassa autossa istuu romani, somali ja venäläinen, kuka ajaa?
Arvioiden mukaan romanit lähtivät noin 1000-luvulla liikkeelle pohjois-Intiasta. Nyt 1000 vuotta myöhemmin he ovat levit462706Numero josta kaivattusi tulee mieleen
Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.1001536- 401316
Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress441266Heräsin taas sinä mielessä
Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?641192Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera
Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota391170Kannattaa toimia yleisesti ottaen
Ajoissa. Vaikka miten paljon haluan ja tunnen, olen löytänyt nyt elämääni jotain uutta ja se todennäköisesti edistyy, jo1671110