Bileet pystyyn Neptunassa osa 2

Missäs päin Neptunaa olisi hyvä järjestää mega fiestat rantalöhöilyn jälkilöylyinä? Onko siellä hyviä rantakallioita tms. No ainahan mesta löydetään jossa hattu ja sanka bileet saadaan aikaiseksi viikolla 35
1198
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Siellä on yksi pari metriä korkea kallio
mutta on yksityisaluetta, aidattu piikkilangallla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Manuel Pablo kirjoitti:

Missäs päin Neptunaa olisi hyvä järjestää mega fiestat rantalöhöilyn jälkilöylyinä? Onko siellä hyviä rantakallioita tms. No ainahan mesta löydetään jossa hattu ja sanka bileet saadaan aikaiseksi viikolla 35

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu