Tiedän jo pari hotellia kohtuuhintaan lähellä banglaa. Toinen oli rhad-u-thidin varrella hyvin varustettu ja siisti. Toinen oli lievästi halvempi ja huonompi, mutta paremmalla paikalla Dr.Wattana soilla, ei totta puhuen kehumista;-D!!.
Olen ajatellut jo yhtä kolmatta hotellia, mutta vaatisi luottokortin numeroa, mitä en mielellään luovuta minnekkään. Paikka olisi ihanteellinen, mutta kommenttien perusteella meluisaa seutua.
Olen toki käynyt aiemmin Sky innissä -98 jotain 9 viikkoa eikä sekään kaukana banglasta, ei vaan kiinnosta ja onko enää olemassakaan?. Ja sitten vielä Patong lodgessa 2005. Haluaisin vain käyttää mahdollisimma vähän tuk-tukeja, eihän ne kyllä kalliita ole!!!!
Etsin lisätietoja.......!!!!
1
226
Vastaukset
- tietoa132
MENE sellaiseen kuin Patong Merlin ! oli kyllä hyvä hotelli vanha ja uusi puoli ! ja ei olllut mikään kovin kallis ja 250m banglalle:) !
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1821800
- 108997
- 94884
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa19703- 52674
ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42578Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m172534Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45518Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä26511Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;193466
