Kannattaisko Ve
ljeskodin vaihtaa jo huonmannekiineja, vähän epäuskottavaa, että kannuslainen pari yöpyy siellä, ja muutenkin, vaihtelua kehiin, joku nuorempi pari tai sitten ihana todella vanha aito pariskunta
Huoneethan ovat kuulemma ihan mukavia
ljeskodin vaihtaa jo huonmannekiineja, vähän epäuskottavaa, että kannuslainen pari yöpyy siellä, ja muutenkin, vaihtelua kehiin, joku nuorempi pari tai sitten ihana todella vanha aito pariskunta
Huoneethan ovat kuulemma ihan mukavia
Vastaukset 7
Vanhimmat
Onkohan tässä kyseessä joku kyseisen paikan mainosläpyskä? Kyllä ekana mieleeni tuli että mistähän se vieraspaikkakuntalainen edes tietää että 'mannekiinit' ovat kannuslaisia... Ja vaikka tietäisivätkin niin onkohan sillä majoittumispäätöstä tehtäessä kamalasti väliä? Epäilen
Huoneet Kitinrivissä on mukavat, mutta iso miinus tulee internetin puutteesta. Ei olisi iso satsaus laittaa sinne nettiyhteys, jokaisella hotellillahan se on nykypäivänä.
Paikka on nimeltään Kitinkannus ja huoneet ovat tasokkaat ja aamiainen hyvä. Hinta on myös edullinen tasoon nähden. Ei tarvitse Kannukseen tulijan majoittua Kokkolaan.
Hei vaan työntekijä. En tiedä kuka teidän markkinoinnista vastaa, mutta jos haluatte markkinoida paikkaa nykyisin muillekin kuin veteraaneille, niin kannattaisiko tv-mainokseen laittaa muutakin kuin kävelyrobottia käyttävä mummo?
Totta. pariskuntaa voisi vaihtaa, samat naamat olleet aika kauan, käyhän siellä väkeä muualtakin, että vois vaihtaa mummuja ja vaareja!
Huoneissa ei ole ilmastointia ja samalla ne ovat pikkuisia luukkuja, jotka tarvisevat jo kunnon päivitystä tähän päivään.
KitinVaparikin vois käyttää välillä jotain muuta perhettä mannekiinina. Alkaa nuo samat naamat tympiä ku niitä on joka toisessa Lestinjoessa ja Kitinvaparin bannereissa...