Varjoäänestys!

Käy antamassa oma äänesi suositulla varjoäänestys sivuilla! Käytössä tuttu flash-gear poll joten äänestystä ei pysty manipuloimaan.

http://www.freewebs.com/bbvarjoaanestys/
3384
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Äänestin Johannaa, se ei osaa muuta kuin tukkaansa haroa.

Äänestä

Jaahas, se on nyt sitten ihramursut molemmat äänestyksessä. Huolestuttavaa, kun kummankaan en haluisi putoavan. Iida on myös ihan ok, mutta kuitenkin myös todella feikki, joten hushus vaan pois Iida.

Äänestä

Nyt on mahdollisuus vähän hajottaa läyhäjengiä, joten kannattaa antaa ääniä Jonille, Iidalle ja Johannalle = Tea ulos!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yllapitaja... kirjoitti:

Käy antamassa oma äänesi suositulla varjoäänestys sivuilla! Käytössä tuttu flash-gear poll joten äänestystä ei pysty manipuloimaan.

http://www.freewebs.com/bbvarjoaanestys/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu