koulukiusattu

joo oon ollu koulukiusattu 4vuotta nyt oon 7lk ja kaks meiä luokan poikaa alkaa haukkuun mua poikien lahjojaks ku annan rahaa niille joskus ja enne ne oli mun bff ;))) en jaksa enää tätä
260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kerrohan vähän lisää. Tosta on vähän paha sanoo vielä mitää

Äänestä

sun kannattaa kertoa luokan valvojallesi tuosta kiusaamisesta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_10076196 kirjoitti:

joo oon ollu koulukiusattu 4vuotta nyt oon 7lk ja kaks meiä luokan poikaa alkaa haukkuun mua poikien lahjojaks ku annan rahaa niille joskus ja enne ne oli mun bff ;))) en jaksa enää tätä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu