Kuningaskuluttajan 6.9 Halkaisukirveiden lopputuomio..

Ketkä ovat sitä mieltä että Kuningaskuluttajan 6.9.2012 esitetyn jakson osio:

"Kolme kovaa antavat lopputuomion halkaisukirveille" että siitä näytettäisiin pois jätetty osio jossa olisi pisteytys Vipukirveelle?

7

876

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • andrei n. äppi

      ei tartte näyttää, kun ei ole mitään näytettävää. mainokset yleensä maksavat mutta miksi pitää sekaantua testiin? mutta kiva olis kun loppuisi mainospuheet jotka on myös täällä kiellettyjä.

      • herätys joko

        Katsoppa poliisin tv!Puhuukohan täyttä paska?En usko joten herää ressukka!


      • Kysyn vaan?
        herätys joko kirjoitti:

        Katsoppa poliisin tv!Puhuukohan täyttä paska?En usko joten herää ressukka!

        Mites se sitten taas hiihtoon liittyy?


    • lopputuomio..

      Ketkä ovat sitä mieltä että :

      Vipukirveen mainostaminen kesämökkipalstalla lopetettaisiin?

      • lautamies_

        Äänestän vipukirveen ja sydänkiukaan mainostajille elinikäistä estoa tälle palstalle.


      • lankkumies_
        lautamies_ kirjoitti:

        Äänestän vipukirveen ja sydänkiukaan mainostajille elinikäistä estoa tälle palstalle.

        Onko ne mainoksia vai hakemuksia hoitoon (valvonnan ylläpitäessä ainakin toisen toimintaa?). Parhaimmillaan viestit joissa mainostajalle kuittaillaan poistetaan mainoksien sijaan.....Koukuttavan tyhmät jutut vetää jengiä palstalle on varmaan se syy miksi sääntörikkeitä ja niihin puuttumista tarkastellaan hiukan valikoiduksi?


    • Minä kehitin itse käsiinvalidina kirveen ok-taloni tarpeisiin,eikun halkaaisukirves liitetään hitsaamalla puolimetriseen putkeen ja alapään kiinnitys sopivan korkuiseen pölliin ja eikun pölli terälle ja lekalla päähän.Toimii eikä käy voimille eika talon emäntäkään lyä kirveellä koipeensa.Voi liitellä kehikon ympärille ja jousen pitämään pölliä paikoillaan niin jo on helppoa, eikä oo mainos vaan tee se itse miehille mites parhaaksi näet niin parhaan saat.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko valmis? Meidän tarinaan

      Rakastan sinua ❤️
      Ikävä
      84
      1712
    2. Nainen, huomasitko kun muutin sinua?

      Niin lyhyessä ajassa niin paljon. Mutta jotain muuttui minussakin. :/
      Ikävä
      88
      918
    3. Jumankauta sä olet hyvännäköinen

      Ihan mun miehen näköinen 😍
      Ikävä
      54
      912
    4. Misä tulipalo?

      Mikä palaa Haapavedellä?
      Haapavesi
      8
      902
    5. IS Viikonloppu 12.-13.7.2025

      Viikonlopun ratoksi Skyttä ja Kärkkäinen ovat taiteilleet 3.0 arvoisen ristisanatehtävän ratkottavaksi. Kenenkään ratko
      Sanaristikot
      56
      859
    6. Poliisi losautti puukkohemmon hengiltä

      Mitäs läks, heilumaan puukon kanssa eikä totellut käskytystä. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011361763.html
      Maailman menoa
      190
      842
    7. Tämä kesä ei ollut vielä meidän

      Olisihan se ihana viettää kesäiltoja kanssasi ulkona. Ei kai ollut vielä oikea aika. Ehkä kohtaamme vielä sattumalta jos
      Ikävä
      58
      813
    8. Sofiaa ei kelpuutettu Martinan kaveriporukkaan

      Ibizalla lomailee Martinan kanssa ihan muut naiset.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      173
      759
    9. Mitä jos vaan tapaisit sen jota mietit

      Jos se yksi henkilö on sinun mielessäsi niin entäs jos vaan menisit tapaamaan sitä, heti, samantien, miettimättä mitään.
      Ikävä
      80
      755
    10. Teet tämän niin

      Helpoksi, mutta silti niin vaikeaksi. Vihaan omaa saamattomuuttani, vaikka kaikki olisi saatavilla. 🩷🌸
      Ikävä
      41
      750
    Aihe