Hei!! Äkkilähdöllä Kreikkaan tai jonnekin lämpimään vkolla 41. Lähtöpäivä olisi 5. 6.10. Olen kolmekymppinen nainen ja etsin mukavaa ja rentoa reissuseuraa. Ilmoittele pikaisesti.
Lämpimään vko 41!
matkaanpian
8218
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Tai oikeestaan olisinkin lähdössä jo tossa parin viikon sisään. Yksin ei niin kiva lähtee.
Moi,
Oon 27v mies ja rento,mutta en oo kauheen sosiaalinen sä olisit varmaan reissun pomo jos lähtisin mukaan .En ole ennen edes käynyt missään ulkomailla paitsi ruotsi,viro.
Kuulostaa hyvältä! Ei haittaa vaikka olisi ensimmäinen kertasi.. :) Ja tärkeintä, että on ystävällinen, rento ja avoin mieli. Milloin olisit valmis matkaan?
Miihin mä voin ottaa yhteyttä? Ja mistäpäin olet?
Kiva et kiinnosti,tein tälläsen väliaikasen sähköpostiosoitteen johon voit ottaa yhteyttä. taisile at yahoo. com
Korjaus,maili onkin [email protected]
Täälläpä oltaisi kans matkaseuraa vailla 32v mies. Reissussa on jonkin verran tullut käytyä ja taas syksyn sateissa kelien viiletessä polte olisi kova.
Suunnalla ja ajankohdalla ei niin suurta merkitystä. Työt joustaa tarpeeksi.
Saa ehdottaa reissuja minne vain.
[email protected]
tämä tyyppi se on tuputtamassa itteään jokaiselle naiselle joka etsii matkaseuraa. Taitaa olla arveluttava tapaus?
Todellakin ihan pelkkää MATKAseuraa oli hakusessa. Sukupuoli ei ollut ratkaiseva tekijä, vaan rento meininki. Omassa ystäväpiirissä ei lähtijöitä ollut nyt syksylle.
Täältä löytyi, suosittelen muillekin lämpimästi.
Kiitoksia runsaista yhteydenotoista.