Mihin kaikki on hävinny?? ;D

Surullinen:'(

Viimesin viesti on joskus viikko sitten.. eikö teillä oo aikaa kirjotellä tänne vai ettekö vaan viiti.. Mä niin tykkään lukee teijän juttuja nii ny mulla on tosi tylsää kun ei ees Santtu oo kirjottanu tänne pitkään aikaan.. Koittakaa ny ees vähän mun viihteeks.. =D

5

179

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Lukija

      Taisi koulut ja työt alkaa kirjoittajilla kuun alusta...

    • eivoitietäjä

      Älä sure, kyllä Santtu keksii taas jonkun uuden päänsisäisen järjestön..

      Ehkäpä KIROUS VOIMAT alkavat jo olla LATAUS VAIHEEN loppusuoralla?

      Vai ovatko VOIMA KASVIT loppuneet?

      Kohta saamme taas nauttia VOIMA KIRJOTUKSESTA.

      EI VOI TIETÄÄ!

      P.s. Hyvä, että KUNJOITAT Santtua!

      • Hangaround_leegio

        Olen kuullut villejä huhuja siitä, että LEGIONIT olisivat ottaneet yhteen ateismi-palstan Uuden Paradigman sekä jonkin skientologijärjestön kanssa ja että lopputulos ei olisi ollut pomon mieleen.

        Siinä mielessä ei ole lainkaan outoa, että on tarpeen suorittaa hieman VOIMA LATAUSTA tulevia koitoksia silmällä pitäen.


      • sadface:(
        Hangaround_leegio kirjoitti:

        Olen kuullut villejä huhuja siitä, että LEGIONIT olisivat ottaneet yhteen ateismi-palstan Uuden Paradigman sekä jonkin skientologijärjestön kanssa ja että lopputulos ei olisi ollut pomon mieleen.

        Siinä mielessä ei ole lainkaan outoa, että on tarpeen suorittaa hieman VOIMA LATAUSTA tulevia koitoksia silmällä pitäen.

        Voih... tuli missattua nuo ateismi-palstan jutut.


    • Millä mä meen kotiin

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      54
      2768
    2. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      61
      2611
    3. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      30
      2128
    4. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      63
      1907
    5. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      55
      1885
    6. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      34
      1597
    7. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      935
    8. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      111
      857
    9. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      123
      839
    10. Sotekeskus

      Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit
      Ähtäri
      37
      814
    Aihe