oon ihastunut?!

eli tartteen neuvoo kun oon ihastunu yhteen tyttöön se kattelee ja mä mut oon ujo niin en uskalla mennä juttelee mistä juttelis sille ? Ei tunneta toisiamme.
276
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No jos oot samassa koulussa nii alotat jostain koulujutusta ja sit vaa kuulumisia tai jotain randomii vaa :) ja niinno toi kyllä toimii muussakin tapauksessa ku vaa koulussa mutta pointti on että iha mistä vaa.mitä tulee mieleen :D

Äänestä

Facessa vaan kaveripyyntö.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


xXihastunXx kirjoitti:

eli tartteen neuvoo kun oon ihastunu yhteen tyttöön se kattelee ja mä mut oon ujo niin en uskalla mennä juttelee mistä juttelis sille ? Ei tunneta toisiamme.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu