Katariina++++

Puhuis vittu nuo muut idiootit katariinalle ite eikä odota alotetta!! Vittu mitä idiootteja nuo muut asukkaat!!!

3

141

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Joo joo ei ei

      BB tekee oikein ja väärin. Rikkoo kaksikielisyyttä, mikä on tietysti hyvä asia, mutta toisaalta Suomi on silti virallisesti kaksikielinen maa. Eikö Katariinan tulisi saada puhua itselleen mieluisammalla kielellä? Kai haluavat vaan säästää kuluissa, että ei tarvitse maksaa kääntäjille liikaa.

    • hiljaisuuus

      Tässä ohjelmassa on tullut aika hyin ilmi, että hiljaisia ihmisiä ei ymmärretä ollenkaan, puheliaatkin ihmiset muuttuvat hiljaiseksi hiljaisen ihmisen seurassa, miksi?
      Huvittavaa lukea palstoilta kun ihmiset oikein ihmettelee hiljaista ihmistä, jotkut jopa luulevat feikiksi kun ei noin hiljaista voi olla olemassa. Jotkut haukkuvat ylimieliseksi vaikka se ei pitäisi paikkansa.

      • Laardipallero

        Tuollaisessa porukassa Katariinalla on suuri riski joutua "koulukiusatuksi" kolmestakin erillisestä syystä. Yksi syy se, että hän on hiljaisempi ja pidättäytyväisempi. Toinen syy hänen hieman erilainen puheensa. Kolmas syy se, että hän on selvästi muita fiksumpi ja älykkäämpi.

        Toivottavasti äänivaltaa käyttävä kansa ei mene mukaan tuollaiseen lapselliseen ja asiattomaan laumaelämään. Minä soisin Katariinalle voiton. Hän on fiksu ja kaunis nuori nainen.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö

      palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh
      Maailman menoa
      96
      2346
    2. Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.

      "Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläke­maksuilleen monin­kertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr
      Maailman menoa
      183
      1930
    3. Millä kolmella sanalla

      Kuvailisit kaivattuasi?
      Ikävä
      184
      1517
    4. Miltä se tuntuu olla

      vihattu ja kukaan ei puolusta?
      Ikävä
      247
      922
    5. Mitä mietit juuri nyt?

      🤔
      Ikävä
      82
      922
    6. Kyllä mä oon valmis jos sä oot

      Vaikka ja mihin... mutta paikka on väärä.
      Ikävä
      62
      809
    7. Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos

      Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol
      Maailman menoa
      11
      806
    8. Aurinkoni...

      On ikävä sua ❤️
      Ikävä
      55
      712
    9. Trumpille jälleen voitto

      Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako
      Maailman menoa
      213
      643
    10. Haluan teidät molemmat elämääni

      Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </3
      Ikävä
      49
      631
    Aihe