Autoserviaanko?

Tikkurilassa on näköjään tuo uusi autoservia. Saatan viedä meganeni sinne huoltoon seuraavaksi. Jospa hinnat sielä ovat edullisemmat. Joku on varmasti jo kerinnyt sinne aikaisemmin, joten kommentteja peliin ko paikasta???!!!
2536
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kannattaa viedä autonsa huoltoon ainakin minä vein ja kokemus oli 100%positiivisempi kuin esim.kaivokselan Biliassa,jonne en autoani vie koskaan enään,sen verran suoraan sanottuna paskaa oli laatu,työn jälki,ja palvelu!suosittelen serviaa vilpittömästi.

Äänestä

Satun asustamaan siinä vieressä joten mieluummin vien sinne kuin Kaivokselaan niin pääsen kävellen kotiin. (Malmi olisi lähempänä, mutta siitä on huonoja kokemuksia.) Ei se Auto Servia ole Biliaa halvempi. Kysyin hintaa lähestyvälle 90.000 km huollolle (1998 Scenic 2,0, jakohihna vaihdettu jo 60.000 kohdalla). Kummassakin paikassa sama hinta 240 euroa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


huoltoon kirjoitti:

Tikkurilassa on näköjään tuo uusi autoservia. Saatan viedä meganeni sinne huoltoon seuraavaksi. Jospa hinnat sielä ovat edullisemmat. Joku on varmasti jo kerinnyt sinne aikaisemmin, joten kommentteja peliin ko paikasta???!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu