Kumpi puhelin mielummin?

mietin siis samsung galaxy pocketin ja y:n välillä... kokemuksia?
Oliko puhelimessa herkkä kosketusnäyttö jne?
ja meneekö mihinkään muuhun puhelinmalliin iPhonelle tarkotetut kuoret?
13131
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Mini on muuten myös yksi vaihtoehto (:

Äänestä
  • Miks ostaisit jonku Minin? Mulle kelpais vaan laatu en ikinä ottais halppismalleja...elikkäs Samsung galaxy s3 vaik ite käytän N9

    Äänestä

  • Ei minejä kirjoitti:

    Miks ostaisit jonku Minin? Mulle kelpais vaan laatu en ikinä ottais halppismalleja...elikkäs Samsung galaxy s3 vaik ite käytän N9

    Om pappa betalar, varför inte. Många ungdom betalar för själva ditta telefonen..

    Äänestä

  • Ei minejä kirjoitti:

    Miks ostaisit jonku Minin? Mulle kelpais vaan laatu en ikinä ottais halppismalleja...elikkäs Samsung galaxy s3 vaik ite käytän N9

    Mä tiiän yhen idiootin, joka käyttää N9 ja punast. Se puhelin on sairaan hyvä.

    Äänestä

  • 534trgdf kirjoitti:

    Om pappa betalar, varför inte. Många ungdom betalar för själva ditta telefonen..

    går till vitturna ock gå till runkka.

    Äänestä

Kummatikin ovat aivan perseestä.

Äänestä

paskaa kaikki
luotan nokia 5800 xpressmusicciin, on jo todettu monta kertaa nuo samsungin tuotteet paskaksi, onko nämä nykyajanluurit niin paskoja kun kuoret pitää olla, muuten hajoaa jos ei niitä rumia kuoria pidä? 2008 vuonna uutena mallina hankittu 5800 on tähänkin mennessä palvellut ja toimii vieläkin ongelmitta, firmware vaan päivitetty 60.0.003aan eikä yhtään suojuksia näytön päällä eikä suojakuoria rumentamassa ja paksuntamassa kännykkää.

Äänestä
  • Itsellä oli myös 5800 pari vuotta ja ihan kelpo luuri oli, mutta kuitenkin nykyinen SGS2 monta kertaa parempi. 5800 on nykypäivän kännykäksi jokseenkin paksumman puoleinen ja oma samsungi ei ole menny käytössä vielä miksikään. Voit kyllä väittää että 5800 on parempi mutta väärässä olet

    Äänestä

  • samsung kestää kirjoitti:

    Itsellä oli myös 5800 pari vuotta ja ihan kelpo luuri oli, mutta kuitenkin nykyinen SGS2 monta kertaa parempi. 5800 on nykypäivän kännykäksi jokseenkin paksumman puoleinen ja oma samsungi ei ole menny käytössä vielä miksikään. Voit kyllä väittää että 5800 on parempi mutta väärässä olet

    Olen itse ollut Samsung Galaxy S3:n uskollinen käyttäjä jo tovin, enkä voi valittaa.

    Äänestä

  • Ivivivuvvk kirjoitti:

    Olen itse ollut Samsung Galaxy S3:n uskollinen käyttäjä jo tovin, enkä voi valittaa.

    jo tovin? sehä tuli myyntiin vast kevättalvel jossai maalis huhtikuussa? ei omasta mielestäni kovin pitkä aika

    Äänestä

samsung xcover galaxy, veden ja iskun kestävä älypuhelin

Äänestä
  • paska se on

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


meeeh :D kirjoitti:

mietin siis samsung galaxy pocketin ja y:n välillä... kokemuksia?
Oliko puhelimessa herkkä kosketusnäyttö jne?
ja meneekö mihinkään muuhun puhelinmalliin iPhonelle tarkotetut kuoret?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu