hololoij

mitä humoristista vis ottaa bileisiin mukaan, kun pitäis jotain shittiä tuoda.
377
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Omatekoista kiljua.

Äänestä

Tummaa rommia.

Äänestä

Onko bileet ihan poikaporukalla, vai onko mukana myös tyttöjä? Itsellä on tapana viedä poikabileisiin mukaan kontti viinaa (vergi) ja pumpattava barbara nukke. Pullojen tyhjättyä on aika sanoa GANG BANG! Jos joukossa on myös tyttöjä, tyytyisin itse small kokoiseen kondomipakettiin ja anustappiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


momomoij kirjoitti:

mitä humoristista vis ottaa bileisiin mukaan, kun pitäis jotain shittiä tuoda.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu