Hyvä, onko kaikki ohjeet nyt varmasti tullut selväksi? Kyllä herra. Painappa nyt pääsi sänkyä vasten ja näytä mitä sillä nartulla on herrallensa tarjota?
Teet niin kuin käsken. Eteeni avautuu jumalainen näky. Nuo saappaiden verhoavat sääret, täydellinen perse ja kiimasta valuva pillu...
Hyväile nyt itseesi ja näytä minulle kuinka märkä oletkaan, tee se kuitenkin varovasti ettet laukea, sillä sinulle ei ole nyt lupaa siihen. alat varovasti liikuttelemaan sormeasi ylös alas kuumassa ja valuvassa vaossasi. Levität sormillasi huuliasi, niin että minulla on esteetön näkymä sisällesi... Tunnen kuinka kaluni on jo halkeamaisillaan.
Tuleppa nyt tähän eteeni polvillesi, sanot kyllä herra. Käskinkö minä puhua tai kysyinkö minä sinulta jotain?? Et Herra. No niin siispä pidät suusi kiinni ja teet juuri niin kuin käsken, vastaat vain jos sinulta kysytään jotain. Tuliko tämä nyt selväksi. Kyllä herra.
Olet polvillasi edessäsi, katselet minua anoen, avaa nyt housuni ja ota kaluni käteesi. Avaat housuni vapisevin käsin ja otat kalun käteesi, tunnen kuinka haluat saada kaluni suuhusi ja juuri kun olet kumartumassa ottamaan kaluni kuumien huuliesi väliin, sanon. Käskinkö minä tekemään mitään muuta kuin avaamaan housuni ja ottamaan kaluni käteesi? Et herra. No minkä helvetin takia sinä sitten teet jotain muuta? painat pääsi alas, ikään kuin alistumisen merkiksi ja vastaat anteeksi herra.
Nousen seisomaan ja tartun hiuksiisi kiinni. nostan katseesi ylös ja sanon Nyt sinulla on lupa maistaa kaluani. Pidät kokoajan kiinni kalustani toisella kädelläsi ja alat hamuta kalua suuhusi. Pyöritä kieltäsi terskallani ja juuri kun olet upottamassa kaluni suuhusi vetäydyn irti. Minä sanoin että saat maistaa.
Menen sängylle makaamaan puoli istuvaan asentoon. Tuleppa nyt narttuni tänne. Tulet nöyränä luokseni ja jäät odottamaan seuraavaa käskyä. Alat vihdoin ymmärttää että sinä puhut ja teet asiota vain jos niin käsken, hyvä oma pikku narttuni.
Nyt sinun tehtäväsi on antaa minulle taivaalinen nautinto ja kun on aika laueta, sinä nielet kaiken ja imet jokaisen tipan. Onko selvä? kyllä herran.
Suutelet hellästi kaluani, maistelet kielelläsi ja kaikesta huomaa että suorastaan palvot kaluani. Haluat tuottaa minulle nautintoa ja kohdella kaluani kuin se olisi koko universumin hallitsija. Imet ja pyörität kieltäsi, välillä otat kaluni niin syvälle kuin mahdollista. Haluat saada kuuman lastini suuhusi mutta pitkität nautintoani. Huomaat kuinka nautin.
Kehun omaa pikku narttuani ja kuinka kiihottavalta näyttää kun märkä kaluni uppoaa syvälle suuhusi.
Tunnet kuinka alan jännittyä ja kuinka olen räjähtämäisillään. Kiihdytät tahtia ja imet kuin viimeistä päivää. Pian saatkin kuumat spermani suuhusi. sinusta tuntuu että tukehdut ja suupielestäsi ja kaluani pitkin valuu spremaa. Nuolet kiltisti kaiken pois ja suukottelet hellästi edelleen sykkivää kaluani.
Nousen ylös ja käsken sinun tulemaan eteeni, selkä minuun päin. Peitän silmäsi liinalla ja laitan hihnan kaulapantaasi. Talutan sinua pienen matkan ja asetan pöydän ääreen seisomaan. Vedän hihnasta niin että kumarrut pöydän ylle, ja silloin tunnet kuinka sidon kätesi pöydän jalkoihin. Sidon myös kaulapannassasi olevan hihna pöydän jalkaan niin ettet saa päätäsi juurikaan nostettua.
Asetun taaksesi ja tunnustellen sormella jo valtoimenaan valuvaa pilluasi, kiusoitellen liikuttelen kättäni, kiemurtelet ja säpsähtelet kosketuksieni voimasta. työnnön ensin 2 sormea sisääsi. Olet niin märkä että pillusi tuntuu suorastaan imevän sormiani sisään. sitten vetäydyn takaasi. Imettelet minne hävisin. pian tunnet kalun huullilasi ja mitään sanomatta ottat sen suuhusi, Imet ahnaasti jo kovana seisovaa kyrpää. taas kalu vetäytyy suustasi, alat olla jo malttamaton. Pian tunnet kun kalu uppoaa kuumaan pilluusi täysin varoittamatta, Vingahdat ja alat heti työnnellä vastaan hurmiossa. Lopeta! kuuluu käsky, ole ihan liikkumatta nyt. Taas tunnet kalun upoutuvan pilluusi, mutta tällä kertaan hyvin hitaasti ja kiusoitellen, vetäytyen ihan huuliesi reunalle ja sitten taas syvälle sisääsi. Tunnet kuinka dildo alkaa porautua perseesi. Ulvahdat ja huohotat, tunnut sekoavan ihan just. Sitten hämmästyt kun toinen kalu ilmestyy suusi eteen! jähmetyt paikallaesi. Mikä hätänä pikku narttuni, ota nyt vaan kalu suuhun ja ime sitä. teet niin kuin sanon. Alat taas ynistä muna suussa ja vatkaat persettäsi kaluani vasten. Nussin sinua kuin viimiestä päivää, huudat kivusta ja nautinnosta.Juuri kun olet laukeamassa, vetäydyn. irroitan sinut ja talutan sängylle.
Narttuni...2
master_of_
1
3943
Vastaukset
- Narttuksesi;)
WAU!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks1943669Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t512562- 1221261
Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu151220Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va101139Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per741120- 46914
Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 2019910- 40825
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt202741