Kumpi on kannattavampi ostos?

855
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Mielipidekysymys!
Tactikal on vähän kalliimpi!

Äänestä

Molemmat ovat sisältä samanlaisia, mutta ulkoisesti erilaisia. Molemmat on kyllä ihan vitun rumia.

Äänestä
  • Riippuu pelityylistäsi, jos olet strateginen, niin tactical

    Äänestä

  • Riippuu pelityylistäsi, jos olet strateginen, niin tactical

    Äänestä

Miten AK47 Tactical vaikuttaa muka stategisuuteen?

Äänestä

Ihan oma päätös.

Äänestä

Mitään hirveitä eroja aseissa ei ole.

Merkittävin ero on ehkä se, että normaali versio pystyy käyttämään large-akkua (Tactical käyttää AK-akkua) ja Tacticalissa on taittotukki (mahtuu pienempän tilaan).

Oma päätös. Peliaikaa vai pelattavuutta?

Äänestä

Tactical saattaa olla se parempi. Riippuu onko vähän enemmän rahaa sijoittaa airsoftiin. Mutta nämähän on viel pieniä hintoja.

PS. myydäänhän niitä akkujakin?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Joniponyy kirjoitti:

http://www.proairsoft.com/acatalog/info_120903B.html vai http://www.proairsoft.com/acatalog/info_120909.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu