suzuki pv 50cc

elikkäs,jaksaako pv mennä 15 piikkisellä etuhampilla,takana vakio välit,vireinä 14millinen kaasari,kuriton vakio putki,läppä pytty
465
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

14 millinen kaasari on vakio... ja poika osta 80cc malossi, 22mm kaasari, giannelli putki änkkä ja pipercross!

Äänestä
  • vanhemmissa kun 94 on 12 mm,nii laitoin vaa lisä infoks :D mut tiiäkkö vastata toho kysymykseen,tiiä kyllä mite peussii viritetää mut toi vähä epäilyttää :D

    Äänestä

  • suzuki pv -99 kirjoitti:

    vanhemmissa kun 94 on 12 mm,nii laitoin vaa lisä infoks :D mut tiiäkkö vastata toho kysymykseen,tiiä kyllä mite peussii viritetää mut toi vähä epäilyttää :D

    kyl se luultavasti jaksaa mut ei kiihy kovi hyvi. itellä vm 85 pv ja oli 14 mm kaasari ku ostin ja oli vakio kuntonen

    Äänestä

  • kokeile. kirjoitti:

    kyl se luultavasti jaksaa mut ei kiihy kovi hyvi. itellä vm 85 pv ja oli 14 mm kaasari ku ostin ja oli vakio kuntonen

    se on kyl vaihettu se kaasari siihe ku kaikissa alle 94 on se 12 millin kaasari vakiona

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


suzuki pv vm-99 kirjoitti:

elikkäs,jaksaako pv mennä 15 piikkisellä etuhampilla,takana vakio välit,vireinä 14millinen kaasari,kuriton vakio putki,läppä pytty

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu