Järkyttävää miten talon vanhimpia naisia haukutaan. Kyllä he ovat hiukan tuhdissa kunnossa (tai ainakin osa heistä), mutta se on elämää. Ei kai se sentään määrittele ihmisarvoa??? Viime kaudella järkyttävä plösö mies, joka ei todellakaan ollut mikään järjen jättiläinenkään, ei kirvoittanut juurikaan mitään kommentteja. En tajua miksi näin.
Törkeää käytöstä katsojilta
tylyä
20304
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Ei ole törkeää käytöstä katsojilta! Talon laardikasojen haukkuminen ei johdu heidän läskeistään. Heitä haukutaan siksi, kun he käyttäytyvät talossa sikamaisesti. Läskiksi yms. haukkuminen on seurausta heidän törkeästä käyttäytymisestään, ei heidän lihavuudestaan.
No ei nuo nuoremmatkaan kovin fiksusti käyttäydy. Turhaan sä täällä koko ajan hehkutat noita pissiksiä. Onko noi ainoot naiset sun elämässäs ????
Vanhempia naisia ei siis saa haukkua? Mutta nämä todella "herttaiset" vanhemmat naiset saa haukkua nuorempia ja se on oikeutettua?
En tarkoittanut sitä, vaan että nuo pissikset ovat käyttäyneet siihen malliin, että noi vanhemmat on hermostunu. Kyllä muaki tympäsis, jos toiset vaa laittelis itteään ja ei auttais yhteisissä töissä.
Ketään ei sais haukkua, mut kyllähän tuo tiietään, kun laitetaan monta erillaista ihmistä samaan tilaan.
Ei Katarina ole pissis! Kaukana siitä.
Tiiä mikä se on, ku ei siitä saa minkäänlaista selvää.
No sen kiroilevan irstailevan törky-Annen olis saanut heittää pellolle!! Mitä varten se ihrakasa saa vedellä nuoren miehen housuja nilkkoihin ja alkaa nuolla sillä ällöttävällä kalansuullaan sukuelimiä? Jos saman olisi tehnyt joku miespuolinen niin olis lentänyt kuin leppäkeihäs ulos talosta. Miten puolustelet törkykasan toimintaa???? Sitten vielä syyttää jotain minttuviinaa:(((
Syyttäis välillä itseään ja myöntäis ettei ansaitse olla talossa törkeän käytöksensä takia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anne se yksinään imeskeli. Ei siitä kaikkia vanhempia naisia voi syyttää. Minusta tuollanen kaikkinen irstailu saisi lopettaa kokonaan tuolla talossa. Ei kiinnosta kenenkään paneskelut ja ähkimiset.
Sinulta on jäänyt Iran touhut väliin vai ;)
Kilot on pois otettavissa. Ja on ihan oikein, että nämä elämän kokemusta omaavat neuvovat nuorempia.
Eikö noi naiset yhtää häpee läskejään. Minä en ainakaan , jos olisin noin lihava näyttelisi läskejäni julkisesti. Tärkein kyllä on se ,että lihavuus on terveysriski.
Ovat kai väärässä ohjelmassa koska tämä ei kait ole painonpudotusohjelma.
Miksei ohjelmaan voitu ottaa hyvännäköisiä keski-ikäisiä naisia, mulla esim oli koulussa kerran 55v naisopettaja joka oli ihan syötävän hyvännäköinen.
30v nainen ei näytä aina samalta kuin Anne, Teija, Ira, Irina.
taloon, kyllä.
Vanhuus ei näytä tyovan ainakaan viisautta. Inhottavia.Inhottavia.
Kyllähän heidän haukkumisensa johtuu todella törkeästä käyttäytymisestä.
He mainostivat olevansa huumorintajuisia ihmisiä, mutta koskahan se tulee esiin?
Ei se, että kaiken aikaa haukutaan selän takana näitä nuorenpia, ole enää viihdyttävää
. Mitäpä, jos olisi toisin päin? Enemmän näistä tulee mieleen elämässään pettyneet, pahasti oman minuutensa hukanneet ressukat.
nuo lihavat mammat ovat raakoja julmia, ja pahoja ihmisiä. he ovat superilkeitä. kukaan ei ole heitä julmempi. katkeria, ja häijyjä.
Miten ulkonäön mollaaminen kuuluu mammojen luonteeseen? Hehän ovat vallankin viihdyttäviä, suurin osa klipeistä tulee heistä. Ilman mammoja talo on tod tylsä. Kuka jaksaa katsoa meikkaamista päivät pitkät? Kata on täys tylsimys, Johanna tapettia, Tea kimittäjä...
Et ole selvästikään seurannut BB ohjelmaa tänä vuonna sillä tuo haukkuminen on seurausta siitä, että nämä "sulottaret" ovat BB-historian ilkeimmät akat. Heidän pääasiallinen aiheensa talossa on ollut Katariinan ja nätimpien tyttöjen haukkuminen. Nyt Iidan koska tämä on vastustanut heitä suoraan.
Itse en normaalisti hauku näin, mutta innoittajan toimii se, että entisen koulukiusaaja Annen ( nykyinen BB-hirviö) ja kiusaaja Teija kestävät varmasti sitten itsekkin itseään haukuttavan kun näin kohteleva muita. Vai eivätkö? He syyttävät toisia asioista joita itse tekevät. Kuullostaako sinusta mukavalta ihmiseltä sellainen joka haukkuu toisen tekemää ruokaa koiranruuaksi...tällaisi "aikuisia".
Ira ja Irina ovat sitten siinä siivellä, Irinalle antasin vielä mahdollisuuden..
oikeesti mitä siinä talossa tapahtuisi, jos seniorinelikkoa ei olisi? :D
Siellä olisi Jouko ja Jonnan päiväkättelyt. Voi jee?
Uusia asukkaita tarvitaan..