Nokian Joulu

Nokia joutuu nuuhkimaan joulunsa Ballmerin anaalissa. Sinne pervoinkaan pukki ei tuo lahjoja.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

keskustelun taso on taas huipussaan

Äänestä

Vihdoin sanotaan totuus Elopin Nokiasta. Se on suorastaan nerokasta, johon Nokian pahnapäät eivät koskaan kykene..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


joulupuuhuus kirjoitti:

Nokia joutuu nuuhkimaan joulunsa Ballmerin anaalissa. Sinne pervoinkaan pukki ei tuo lahjoja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu