Miltä sivuilta löytyisi asiallista seksitreffi seuraa näyttää tuo iskuri sivu
olevan paremminkin vitsi osastoa.
Mikä olisi asiallinen seksitreffi sivusto
20
14490
Vastaukset
- sdfsfsd
Miten niin vitsiosastoa?
- make_10
Aika paljon näyttää olevan huijareita tai maksullisia.
Niin ja sitten vielä pitäisi löytyä ilmainen sivusto .
mistähän sellaisen löytäisi? - s-seura kelpais
make_10 kirjoitti:
Aika paljon näyttää olevan huijareita tai maksullisia.
Niin ja sitten vielä pitäisi löytyä ilmainen sivusto .
mistähän sellaisen löytäisi?Sinkkunaisia ja -miehiä on suunnilleen yhtä paljon. Ongelma vaan on siinä, että sinkkunaiset eivät halua jakaa tavaraansa yhtä mielellään kuin miehet. Siis kun puhutaan tollaisesta pelkästä seksiseurasta. Mestoissa, joissa etsitään seurustelusuhdetta, naisia on myös vähemmän kuin miehiä. Missä te lukuisat sinkkunaiset oikeen kuppaatte? Kotona kykitte yksinään mieluummin vai?
No, tää nyt meni vähän aiheen ohi :D Vítuttaa vaan ku niin hankalaa tää pillunsaanti aina :( Mut joo, en tiedä mikä olis iskuria parempi s-seuranhakusivusto. Seksitreffit.fi:ssä on vielä enemmän noita maksullisia. Välillä tuntuu, että pitäis vaan hammasta purren siirtyä toisiin miehiin, sellaista seksiä ainakin olis tarjolla. - habla.
make_10 kirjoitti:
Aika paljon näyttää olevan huijareita tai maksullisia.
Niin ja sitten vielä pitäisi löytyä ilmainen sivusto .
mistähän sellaisen löytäisi?Voi make kun ilmaisia lounaita ei ole olemassakaan. Kaikki ne horot on siellä ja täällä ja tuolla rahanperässä. Luuletko että nainen yhtäkkiä vaan niinku tost vaan haluais nussia sun kanssa ilman mitään hyvikettä? Ne on jo lapsena kokeneet komppanian verran miehiä ilmatteeks. Ei ne enään aikuisena iliman mitään tee.
- Mie vaan
habla. kirjoitti:
Voi make kun ilmaisia lounaita ei ole olemassakaan. Kaikki ne horot on siellä ja täällä ja tuolla rahanperässä. Luuletko että nainen yhtäkkiä vaan niinku tost vaan haluais nussia sun kanssa ilman mitään hyvikettä? Ne on jo lapsena kokeneet komppanian verran miehiä ilmatteeks. Ei ne enään aikuisena iliman mitään tee.
Voi sinua ressukkaa habla, ihan tiedoksi että myös naiset kokevat seksinpuutetta ja nykyään osaavat hoitaa sen fiksujen miesten kanssa. Harmi jos ei ole kohdallesi osunut. Ymmärtääkseni puutteessa olevia naisia on yhtä paljon kuin miehiäkin, saavat vain helpommin toimivia kontakteja kuin miehet.
Aloittajalle: Ilmaisista on mielestäni paras tää suomi24 treffit, ihme jos et sinkkumiehenä fiksulla ilmoituksella löydä naista sieltä, kun näin varattunakin se onnistuu helposti..
- victoriamilan
Suosittelen kans suomi24 treffejä, selkeästi suosituin palvelu ilmaisista.
Maksullisista sitten löytyy vaikka mitä, toimiva on esim. victoria milan. Hinnat on kovat ja kannattaa varoa maksujen kanssa, monessa on kaikenlaisia automaattisia tilauksenjatkoja eli maksut lähtee juoksee kuukausittain ja irtisanominen voi olla työlästä. - s24treffit
0407776989 suomi24 treffeillä miespuolinen, jota panettaa.
- pena666
Kokeile http://erotiikkachat.com ja yllätyt!
- resdrees
Tee profiil alastonsuomi.fi, se on hyvä sivu...
- Olavi65
Ilmaista seksiä
- Olavi65
Maksuton seksi
- itsepalvelu
ilmaista sexiä saat aina halutessasi itsepalveluna. Eikä maksa mitään!
Seksitreffit.fi
- c1ss1
kokeile vaikka kuumasuomi.fi ?
- Löysin
Seksitreffit.eu on ainakin 100% ilmainen ja näyttäisi uusia naisia sekä miehiä rekisteröityvät joka päivä. Itse ainakin sain seuraa vaikka sivu onkin etusivun tietojen mukaan vasta avattu!
Suosittelen new honey sivustoa.
- Anonyymi
Ei löytyy vieläkin sen ilmaiseksi seksiä..
- Anonyymi
Hei! Oma stream. Sisäänkäynti kaikille, jotka haluavat pitää hauskaa 👉 http://archiveofourown.gq/H/4aHUy 👈
- Anonyymi
Moi
- Anonyymi
Alastonsuomi esim. Ei maksa mitään. Vipillä saa vähän lisää ominaisuuksia ja yksityisviestit. Toki miehiä on paljon niin jotenkin olisi hyvä erottua joukosta. Ja jos tykkää kimpoista esim. kolmanneksi pyöräksi niin aika hyvin tarjontaa.
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Heh, Riikka runnoi Suomen BKT:n miinukselle
Suomi on Riikan irvistysten ansiosta ainoa negatiivisen talouskasvun maa EU:ssa. Ei tästä ainakaan EU:ta voi syyttää, ku295007Sanna vaihteeksi Australian "60 minuuttia" ohjelmassa
Kansanvälinen superstaramme esiintyi tällä kertaa toisella puolen maapalloa esitettävässä ohjelmassa. Kiinnostus on kova631890HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a1111799- 1111660
Erään T miehen viimeinen aloitus tänne
Moi Olen kirjoittanut täällä säännöllisesti yli 5 vuotta. Kaivannut kuten kuuluukiin, mutta myös unohdellut ja selvitel291584Björn Wahlroos ykkösaamussa nautittavaa kuunneltavaa
Ehdottomasti viisaimpia ja tietävämpiä ihmisiä mitä Suomesta koskaan tullut. Naureskeli viherpiipertäjille jotka ihan p222907- 71901
Yritän saada sinut pois mielestäni ja ajatuksistani nainen
Turhaan. Mitä enemmän yritän, sitä enemmän haluan sinut ja sinua. Miten voitkaan olla niin ihana ja tuntua niin hyvältä.43823Leikitään tavuleikkiä
Millaiset nimitavut muodostuvat jos yhdistät oman etunimesi ensimmäisen tavun ja kaipaamasi ihmisen etunimen ensimmäisen54793- 53782