Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Mikä olisi asiallinen seksitreffi sivusto

Miltä sivuilta löytyisi asiallista seksitreffi seuraa näyttää tuo iskuri sivu

olevan paremminkin vitsi osastoa.
2015802
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Miten niin vitsiosastoa?

1Äänestä
  • Aika paljon näyttää olevan huijareita tai maksullisia.

    Niin ja sitten vielä pitäisi löytyä ilmainen sivusto .

    mistähän sellaisen löytäisi?

    1Äänestä

  • make_10 kirjoitti:

    Aika paljon näyttää olevan huijareita tai maksullisia.

    Niin ja sitten vielä pitäisi löytyä ilmainen sivusto .

    mistähän sellaisen löytäisi?

    Sinkkunaisia ja -miehiä on suunnilleen yhtä paljon. Ongelma vaan on siinä, että sinkkunaiset eivät halua jakaa tavaraansa yhtä mielellään kuin miehet. Siis kun puhutaan tollaisesta pelkästä seksiseurasta. Mestoissa, joissa etsitään seurustelusuhdetta, naisia on myös vähemmän kuin miehiä. Missä te lukuisat sinkkunaiset oikeen kuppaatte? Kotona kykitte yksinään mieluummin vai?

    No, tää nyt meni vähän aiheen ohi :D Vítuttaa vaan ku niin hankalaa tää pillunsaanti aina :( Mut joo, en tiedä mikä olis iskuria parempi s-seuranhakusivusto. Seksitreffit.fi:ssä on vielä enemmän noita maksullisia. Välillä tuntuu, että pitäis vaan hammasta purren siirtyä toisiin miehiin, sellaista seksiä ainakin olis tarjolla.

    Äänestä

  • make_10 kirjoitti:

    Aika paljon näyttää olevan huijareita tai maksullisia.

    Niin ja sitten vielä pitäisi löytyä ilmainen sivusto .

    mistähän sellaisen löytäisi?

    Voi make kun ilmaisia lounaita ei ole olemassakaan. Kaikki ne horot on siellä ja täällä ja tuolla rahanperässä. Luuletko että nainen yhtäkkiä vaan niinku tost vaan haluais nussia sun kanssa ilman mitään hyvikettä? Ne on jo lapsena kokeneet komppanian verran miehiä ilmatteeks. Ei ne enään aikuisena iliman mitään tee.

    Äänestä

  • habla. kirjoitti:

    Voi make kun ilmaisia lounaita ei ole olemassakaan. Kaikki ne horot on siellä ja täällä ja tuolla rahanperässä. Luuletko että nainen yhtäkkiä vaan niinku tost vaan haluais nussia sun kanssa ilman mitään hyvikettä? Ne on jo lapsena kokeneet komppanian verran miehiä ilmatteeks. Ei ne enään aikuisena iliman mitään tee.

    Voi sinua ressukkaa habla, ihan tiedoksi että myös naiset kokevat seksinpuutetta ja nykyään osaavat hoitaa sen fiksujen miesten kanssa. Harmi jos ei ole kohdallesi osunut. Ymmärtääkseni puutteessa olevia naisia on yhtä paljon kuin miehiäkin, saavat vain helpommin toimivia kontakteja kuin miehet.

    Aloittajalle: Ilmaisista on mielestäni paras tää suomi24 treffit, ihme jos et sinkkumiehenä fiksulla ilmoituksella löydä naista sieltä, kun näin varattunakin se onnistuu helposti..

    Äänestä

Suosittelen kans suomi24 treffejä, selkeästi suosituin palvelu ilmaisista.

Maksullisista sitten löytyy vaikka mitä, toimiva on esim. victoria milan. Hinnat on kovat ja kannattaa varoa maksujen kanssa, monessa on kaikenlaisia automaattisia tilauksenjatkoja eli maksut lähtee juoksee kuukausittain ja irtisanominen voi olla työlästä.

Äänestä

0407776989 suomi24 treffeillä miespuolinen, jota panettaa.

Äänestä

Tee profiil alastonsuomi.fi, se on hyvä sivu...

Äänestä

Ilmaista seksiä

1Äänestä

Maksuton seksi

Äänestä

ilmaista sexiä saat aina halutessasi itsepalveluna. Eikä maksa mitään!

Äänestä

Seksitreffit.fi

Äänestä

kokeile vaikka kuumasuomi.fi ?

Äänestä

Seksitreffit.eu+on+ainakin+100%+ilmainen+ja+näyttäisi+uusia+naisia+sekä+miehiä+rekisteröityvät+joka+päivä.+Itse+ainakin+sain+seuraa+vaikka+sivu+onkin+etusivun+tietojen+mukaan+vasta+avattu!

1Äänestä

Suosittelen new honey sivustoa.

Äänestä

Ei löytyy vieläkin sen ilmaiseksi seksiä..

Äänestä

H­­­ei! Om­­a str­­­eam. Sisää­­nkäynti k­­­aiki­lle, jotka haluav­at pitää ha­­­uskaa 👉 http://archiveofourown.gq/H/4aHUy 👈

Äänestä

Moi

Äänestä

Alastonsuomi esim. Ei maksa mitään. Vipillä saa vähän lisää ominaisuuksia ja yksityisviestit. Toki miehiä on paljon niin jotenkin olisi hyvä erottua joukosta. Ja jos tykkää kimpoista esim. kolmanneksi pyöräksi niin aika hyvin tarjontaa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


make_10 kirjoitti:

Miltä sivuilta löytyisi asiallista seksitreffi seuraa näyttää tuo iskuri sivu

olevan paremminkin vitsi osastoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu