Osama bin Laden matkusti salaa Beverly Hillsiin ja asetti pommin Jim Carreyn taloon. Jim tuli kotiin ja väänteli naamaansa peilin edessä, kun pommi räjähti. Osama naureskeli kauempana, mutta hänen hymynsä hyytyi, kun Jimin irronnut pää ihme ilmeellä varustettuna osui häneen 180km/h. Osama kuoli.
Tarinan opetus: Nuija ja tosinuija
bin Laden LA:ssa
jarsu
5
4084
Vastaukset
- Risto
Helkkarin hyvä! =)
- EIKÄ
oot tainnu ite keksiä ton ku óli huonoin vitsi sitten paahtoleivän
- ojjo
hyvä oli
- janttu
olipa huono!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- Kriitikko
Älä jätä päivätyötäsi vitsien vuoksi
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1721974
Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,771422Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää1821384Nyt jäi velat perimättä
Mikä idea se talo oli polttaa ja velalliset sisällä nyt jäi rahat saamatta101117Ellen Jokikunnas muistelee Reino-koiraa - Ralph-poika koskettavalla tavalla esiin: "Kiitos, että..."
RIP Reino. Lämmin osanotto suureen suruunne Ellen, Jari ja Ralph. Reino tuli tutuksi monelle suomalaiselle Unelmia Ita391036Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!210963- 94814
- 38805
- 85795
Meneekö eläinpuiston johto vaihtoon vaalien jälkeen?
Ähtärissä kuhistaan ja kuiskitaan, että perussuomalaiset esittävät vaalien jälkeen, että eläinpuiston hallitus uusitaan49755