omaan sähköpostiin, niitä tulee kymmeniä päivässä. Olen vastannut joihinkin kilpailuihin ja sinne laitoin osoitteeni, mutta miten saan poikki!
miten mainospostin saa loppumaan,
6
370
Vastaukset
- samaa mietin
Samaa pohdin minä, auttaisko että kaikki pommittais takaisin lähettäjälle.
Luukussa saa estolistalle lähettäjä viestisisällöt.
Kolumbuksesta ei löydy kuin maksullisesta. En ymmärrä mistä tuo kolumbuksen osoite on saatu kun en ole sitä jakanut. Ilmeisesti jonkun firman serveriltä.
En tahtois sitä lopettaa kun perheen sähköpostina ollut.
Gmail saanut olla rauhassa.
Ja nimen omaan nyt lehdet, luoton antajat ym häiriköi. - poistaakko koko ajan
tulee tosi paljon ja sellasia, kuin haetko salaista suhdetta, vaikka olen sinkku, en koskaan enää vastaile mihinkään kilpailuun tai kyselyyn, kun pääsen eroon noista joilta tulee postia, viimeinen vaihtoehto on ottaa uusi sä-posti ja lopettaa entinen..
- keljuttaaa
Nämä mainos sähköpostit on ihan hirveitä. Tulee lähes 100 päivässä.
Pitäisi jokaisen vaan olla niistä tilaamatta koskaan yhtään mitään.
Mikä firma jakelee näitä sähköposteja eteenpäin. Tehdä valitus sinne.
Todella kiusallisia. Kaikki vaan pitää poistaa avaamatta. Mutta kyllä suututtaa. - EiOngelmia
Minulla on sähköpostiohjelmassa roskapostisuodatin päällä ja roskaposti menee suoraan roskapostikansioon ja tuhotaan automaattisesti parin viikon kuluttua.
Kertoisiko joku yksityiskohtaisesti,miten saan torjututtua määrätyt sähköpostit suomi24 postissa, sieltä löytyy kyllä ohjeet, mutta kaipaisin yksityiskohtaisempaa neuvoa.
annaoin palautetta suomi24 sähköpostin roskaposti suodattimen toimimattomuudesta. kiitokseksi laittoivat 300 kertaa Undelivered Mail Returned to Sender viestin. jumalauta saatana. hienoa toimintaa ja mukava oli poistella.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivi Räsänen vs. Abbas Bahmanpour
(Bahmanpour on imaami Helsingissä) Syyttäjä siis jahtaa edelleen Räsästä tämän H-puheista, joissa hän on ilmeisesti vaa1315355Demokratian uhka: Perussuomalaiset ja polarisoiva "me ja muut" -ajattelu
Laurence Rees varoittaa, kuinka demokratian heikkeneminen ja autoritaaristen liikkeiden nousu voidaan liittää "me ja muu1975041"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste873511Palkansaajan oikeus nauttia työuransa hedelmistä
Työeläkejärjestelmä on verrattavissa pyramidihuijaukseen, jossa alemmat tasot, eli nykyiset palkansaajat, toimivat maksa1093018Monella äärivasemmistolaisella C-paperit armeijasta
Kuinka kävisi sodan tullen noille? Puolustusvoimat huomauttaa, että C-luokituksen saaneiden sijoittumisesta sodan aikan312418SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei362300Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua2601857Vanhat miehet eivät muista
Niinistö muistaa vain Marinin hölmistyneen ilmeen, mutta ei miksi möllötti sen näköisenä. Vanhanen taas ei muuten vaan121501Toivottavasti odotat minua
Koitan järjestellä asiani niin, että voin olla kanssasi. On valtava ikävä sinua.891399- 1091398