Oon 12-v tyttö, paitsi et aika moni on luullu et oon vuoden vanhempi mitä oikeesti oon ja en oo kiinostunu yhtään saman ikäsistä pojista.
Kattelen vaa jotai suunnillee 14-v poikia.
Mut silti haluisin jonku yli 13-v pojan ja joka olis söpö ja kiva!!
Mitä teen??
joo tiiiän tää kuulostaa ihan sika tyhmältä mut auttakaa silti!!! :(
Auttakaa ku haluisin.............
7
220
Vastaukset
- tyttövaan;)
vastauksiaaa!!!
- egtryjukilop
mikä velvollisuus tai kriteeri on olla suhteessa? Säästyt ylimääräseltä draamalta jos jätät ne suhteet harkitsevaisempaan ikään.
- genie
Erittäin hyvin sanottu siellä
- Ihansemmonen
Joo ! Voin kokemuksella sanoa noista "teinisuhteista" et ei kannata vielä tossa iässä seurustella ( varsinkaan vanhemman pojan kanssa) kyllä sitä ehtii sit isompanakin :) Kannattaa keskittyä vaan pitämään hauskaa kavereittes kanssa.
- Ihansemmonen
Ihansemmonen kirjoitti:
Joo ! Voin kokemuksella sanoa noista "teinisuhteista" et ei kannata vielä tossa iässä seurustella ( varsinkaan vanhemman pojan kanssa) kyllä sitä ehtii sit isompanakin :) Kannattaa keskittyä vaan pitämään hauskaa kavereittes kanssa.
Ja tajusin just et tää keskustelu on vuodelta 2012 :D
Ihansemmonen kirjoitti:
Ja tajusin just et tää keskustelu on vuodelta 2012 :D
Idiootti mikä idiootti.
- Tekeemielisuudella
tyttövaan;) olen kiinnostunut, olen 15v poika helsingistä. mistäs sinä olet?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,1574940Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813606SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt352597SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het402253Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä962139Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?282046Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan632033Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja872003Onko olemassa miehiä, jotka haluavat yhteydenpitoa?
Silloin tällöin viestiä, puntarointeja arkielämästä, ikäänkuin pientä viihdettä ilman sen kummallisempaa. Tällaista miet201495Mitä Trump itse pitäisi siitä, jos häntä solvattaisiin
Kuten hän solvasi muita mm. Macronia? Kyllä ei huumori enää kukkisi. White house on nykyään pelkkä vitsi vain, ei mitään1051390