jos kirjauduttaisiin joukolla Vilperin sivuille ja jatkettaisiin siellä höpinöitä? Toivottavasti muistatte vielä taannoisen "episodin", jossa tällä palstalla heitettiin skeidaa Vilperin päälle, mutta hän kesti kaiken kuin mies ainakin, ja pyysyi jopa ylläpidolta, että ketjua ei poistettaisi! Hatunostot hänelle!
Uskoisin, että hänen sivuillaan voisi olla ihan mielenkiintoista kaikilla! Mitä mieltä muut? ps. olen se, joka ensi viestin tänne kirjoitti "höpinöistä".
Uskoisin, että hänen sivuillaan voisi olla ihan mielenkiintoista kaikilla! Mitä mieltä muut? ps. olen se, joka ensi viestin tänne kirjoitti "höpinöistä".
Vastaukset 6
Vanhimmat
Voisin kyllä ehkä rekisteröityä. Aikas hyvä ehdotus!
Sinne Vilperin sivuille kirjautuminen olisi varmaan fiiliksenä samanlainen kuin kirjautuminen Plazalle.
Kirjoitat mitä tahansa, palstan pomo kommentoi joka asiaan jotain, vaikka ei asiasta tietäisi hölkäsen pöläystä.
Ja onhan se jo nähty Vilperiltäkin, miten sinne hänen palstalleen bannia saa.
Ja ensin vaikka Vilperi, sitten Sotavento viimeistään aamu-yöllä
Nettipölinä on nyt vain sellaista. Ei suomalainen pölvästi siisti käytöstään ennen kuin joutuu joka kerta esiintymään omalla, oikealla nimellään. Olen saanut kaikilta keskustelupalstoilta hyviä vinkkejä, apua, ja mukavaa juttuseuraa, pitää vain jättää
jälkeenjääneiden, idioottien ja muiden hölmöjen kommentit omaan arvoonsa.
Palstavahdit ovat keskimäärin samoja ihmisiä kuin muutkin ja osalla heistä on tarve olla muita fiksumpi ja tuoda omaa näkemystään esille.
Niin Vilperin sivut(joille joskus kirjauduinkin,salasanat hukassa.)kuin plazalle menoon vaikuttaa hiukan(ainakin)se,että silloin kun tätä siirtymää alkoi esiintyä isommin,niin tulin luvanneeksi,että pysyn s24:llä ja koitan siis pitää,vaikkakin vanhat, puheeni.Onhan se hyväkin,että tännekin joku sentään jää.
Juurikin näin saamme nettikeskustelua siistiytymään. Näännytetään trollit nälkään. :)
Ja vastasin siis Bulinat boys -nimimerkille. :)