Olin käymässä saksassa silloin, asuin isossa hotellissa, jossa oli uimaallas ja sauna.Sauna ja suihkutilat oli yhteisiä naisille ja miehille.Olin ollut edellisenä iltana saunassa ja jutellut 40:sen naisen kanssa englantia, sanoin että saksaa en ymmärrä ollenkaan, mikä olin minun onni seuraavana päivänä.Tämä sama nainen oli myös tänään saunassa ja myös pari 20:stä kurvikasta tyttöä.Sauna oli pieni kun olimme kaikki 4 saunassa, kaksi istui vierekkäin ja kaksi vastakkain.Tytöt kysyivät minulta saksaksi jotain johon sanoin että puhun vain englantia, 40:n nainen kertoi heille että en ymmärrä sakassaa.Vieressäni istuva tyttö pyyhki hikeä vartaloltaan ja rinnoiltaan....aivan kuin kiusalaan.Tytöt rupesivat puhumaan kaluni koosta, sanoivat että on aika iso, 40:n nainen sanoi että pitäkää vähän seksi esitystä niin kyllä se kasvaa.kävimme välillä uimassa ja kun suuntasin saunaan tulivat tytöt perässä, toinen istui vastapäätä, nosti jalat ylös, polvet koukussa pillu tuli suoraan eteeni ja näin kuinka se oli turvonnut, minun kaluni alkoi kasvaa ja tytöt huomasivat sen heti ja puhuivat saksaksi siitä miten iso se on, vieressäni istuva tyttö pyyhki taas hikeä tisseiltään, nännit kovana.kaluni meinasi väkisin nousta täyteen seisokkiin, tytöt ihailivat että miten se voi olla noin iso ja minulla ole entistä vaikeampi pidättää täyttä seisokkia, yritin piilotella kaluani reisien välissä(kaluni seisoo kunnon seisokissa todella pytysuorassa napaa vasten)tytöt puhuivat kuinka oliuvat aivan märkiä joka paikasta, yritin aloittaa keskustelua englanniksi, mutta tytöt puhuivat vain saksaa, en kestnyt enää tyttöjen juttuja kalustani ja niinpä kaluni pomppasi jalkojen välistä täyteen seisokkiin napaani vasten, vastapäinen tyttö katsoi silmät pyöreinä kalua ja ryntäsi ulos.Vieressä istunut tyttö jäi katsomaan kaluani, levitti jalkojaan että näin hänen pillustaan valuvan nesteen, tyttö nousi äkkiä pystyyn ja poistuessaan otti tukea reidestäni hipaisten kaluni vartta, hän hävisi suihkun puolelle.Ajattelin että mitä nyt, toivottavsti ei tule ketään muuta saunaa.Päätin saman tien painua tyttöjen perään suihkuun, molemmat suihkut oli varattu ja verhot edessä, vedin ensimmäisen suihkuverhon auki ja tyttö katsoi edelleen taivasta osoittavaan kaluuni.otin tyttöä kädestä ja vein käden kaluni ympärille, tyttö alkoi haltioissaan runkaamaan kalua, minä työnsin sormeni tytön märkään pilluun, runkkasimme toisiamme suihkussa kiihkon vallassa, sitten tunsin kun kädet koskivat minuun takaa päin, toinen tyttö oli tullut toisesta suihkusta, olimme kohta kaikki kolme suihkussa toisiamme runkaten, tytöt olivat olleet keskenään ennekin niin kiihkeästi he suukottelivat toisiaankin, laukesimme suihkussa ja viittoilin tyttöjä jatkoille hotelli huoneeseen jossa jatkoimme kolmistaan......mut siitä lisää jos kiinostaa..
kolmistaan
saksan matkailija
3
14638
Vastaukset
- kiinnostaa
tottakai kinnostaa
- jeesbox
no jatka ny!!!!!!!!!
- wozu
jatkat kun toi oli niin hyvä!!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2313011Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1972646Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1121253Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1411208Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait2991119- 701108
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka3721091Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831065Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a211005Omakotitalossa väkivaltaa ounasrinteellä
Kertoo iltalehdet Mitä lienee Tapahtui. Verinen ihminen kannettu lanssiin8833