Tässä onpi loru, runohko bb-ohjelmalle.

Mene jo aamulla BB-lastentarhaan, siitä se aamukin alkaa.
Mieletön on vimma lähestyy jo suljetun osastonkin kimma!

Mielivikaisten sakkiin sekaan sinne paistamaan nakkii.
Ei tullut lasta, kun oli huono minuuttimiehen seksi.

Yritämme uudelleen, jospa huomenna laukeaa..
1115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei rimmaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


liianisopimppikö kirjoitti:

Mene jo aamulla BB-lastentarhaan, siitä se aamukin alkaa.
Mieletön on vimma lähestyy jo suljetun osastonkin kimma!

Mielivikaisten sakkiin sekaan sinne paistamaan nakkii.
Ei tullut lasta, kun oli huono minuuttimiehen seksi.

Yritämme uudelleen, jospa huomenna laukeaa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu