HEI MARMARIKSEN MATKAAJAT!

KErtokaapa te ketkä käytte useammin Marmariksessa että milloin yleensä matkat on halvimmillaan ko. paikkaan... Eli siis milloin kannattaa varata ensi syksyksi 2013 3 viikon matka....? Onko aurinkomatkat, finnmatkat vai Detur edullisin...?
2451
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

otat lennot netistä skyscannerista ja hotellin vaikka booking.comista. Tulee huomattavan paljon halvemmaksi kuin maksaa seuramatkoille ja saa lennor juuri niille päiville kuin haluaa ja majoituksen, jollaisen haluaa.

Äänestä

No noista halvin ehkä Detur kun käyttää Turkkilaista lentoyhtiöö OnurAir...Mutta jos haluu halvalla lomailla niin Thy:ltä reittilennot ja netistä etsiin halvan hyvän hotellin..monessa hotellissa jopa kuljetus samaan hintaan...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yuiopjkl kirjoitti:

KErtokaapa te ketkä käytte useammin Marmariksessa että milloin yleensä matkat on halvimmillaan ko. paikkaan... Eli siis milloin kannattaa varata ensi syksyksi 2013 3 viikon matka....? Onko aurinkomatkat, finnmatkat vai Detur edullisin...?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu