saada tietää ketä kaikkia

ns. Tiitisen listalla on
6134
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Siltä listalta löytyy monta nimeä,jotka vieläkin ovat vaikuttamassa yhteisteisten asioiden hoidosta.

Äänestä

Suomalaiset ei voi unohtaa....muuta kuin politiikkojen tekemät vaalilupaukset..

Äänestä

Oisko muka listalla ketään täältä kaakosta päin? Eihän täällä olevat saa mitään aikaiseksi valtakunnan politiikassa nykyisinkään.

Äänestä
  • Listalta varmaan löytyy tarva, alpo, kiusanen....

    Äänestä

Hyvin todennäköisesti listalla kaikki keskeiset silloin "vallassa"olleet poliitikot sekä nousevat "tähdet".

Äänestä

Lista esiin reilusti, niin saadaan niiden sosialistipettureiden päät vadille!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kansalla oikeus kirjoitti:

ns. Tiitisen listalla on

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu