Samsung ML -1860 Series Laser

Vuoden vanha kone

Mikä nyt tuli tulostimeen? Ei vaan tulosta enää mitään ? En kyllä käsitä mistä alkaa nyt vikaa etsimään?

3

152

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Rasittavaa!!

      Siis eikö kukaan osaa tai viitsi vaivautua edes vastaamaan? Nyt tuli näyttöön: Tulosta tiedostoon: Tulostustiedoston nimi. Mitä tuo nyt sitten tarkoittaa?? Miksi tulostin on mykkä? Jauhetta on, paperia on, virtaa on??? Pelas viimeksi ihan normaalisti mutta nyt teki lakon?

    • Ette osannut auttaa!

      Kun aikansa itse yrittää niin asiat tulee kuntoon :) mutta en todellakaan aijo teille kertoa että miten sain tulostimen pelittämään, jokuhan voi siitä saada ihan ilmaisen neuvon....joten kiitti vaan avusta jota en saanut ja jota en enää tarvitse!

    • Do diih!

      Ihme kyllä itsellenikin on pari kertaa käynyt noin niin tulostimen kuin tietokoneenkin kanssa, on vaan jaksettava sinnikkäästi tutkia ongelmaa ja käyttää eri lähteitä, se kun palkitaan lähes aina.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jos yhdistät nimikirjaimet

      Jos yhdistät sinun ja kaivattusi ensimmäisten nimien alkukirjaimet mitkä nimikirjaimet tulee? Sinun ensin ja sitten häne
      Ikävä
      108
      6917
    2. Oletko katkera kun

      Et saanut kaivattuasi
      Ikävä
      95
      4431
    3. Mies vinkkinä sulle

      Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista
      Ikävä
      48
      3826
    4. Kyllä se taitaa olla nyt näin

      Minusta tuntuu et joku lyö nyt kapuloita rattaisiin että meidän välit menisi lopullisesti. Sinä halusit että tämä menee
      Ikävä
      48
      3522
    5. Paljon niitä puheita

      susta liikkuu. 🤮
      Tunteet
      51
      3508
    6. Mitä haluat sanoa tällä hetkellä

      Hänelle 🫶 ⬇️
      Ikävä
      188
      3455
    7. Odotan että sanot

      Sitten siinä että haluaisit vielä jutella kahdestaan kanssani ja sitten kerrot hellästi että sinulla on ollut vaikea san
      Ikävä
      24
      2959
    8. Nainen vinkkinä sulle!

      Jos laitat selvän tunnisteen niin kutsun sinut n*ssittavaksi.
      Tunteet
      67
      2664
    9. Vietetään yö yhdessä

      Rakastellaan koko yö
      Ikävä
      46
      2501
    10. Hei seksikäs

      Upottava katse sinulla ja tiedät sen.
      Ikävä
      13
      1884
    Aihe