CarthageLand

Onko joku käynyt täällä, kertokaa minkälainen paikka tämä on. Onko siellä 4-vuotiaalle mitään? Onko sinne sisäänpääsymaksun lisäksi muita maksuja?
2184
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hei! Olen käynyt Hammametissa Carthagelandissa, enkä ole kyllä kuullut sitä olevan Soussessa. Mutta siis sisäänpääsymaksulla kaikki laitteet käytössä ja kyllä sellä on laitteita pienimmillekkin ja myös pienimuotoinen eläintarha. Myös semmoinen linna lapsille missä otetaan kengät pois ja siellä on pomppulinnaa tms. :)

Äänestä

Näinhän se oli, CarthageLand on Hammametissa. Soussesta löytyi Hannibal Park. Siellä oli paljon laitteita kaiken ikäisille. Sisäänpääsymaksua ei ollut. Dinaarin maksavia lippuja meni laitteesiin keskim 5.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sousseen kirjoitti:

Onko joku käynyt täällä, kertokaa minkälainen paikka tämä on. Onko siellä 4-vuotiaalle mitään? Onko sinne sisäänpääsymaksun lisäksi muita maksuja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu