pennut on 7viikkoa eli valmiita muuttamaan uuteen kotiin, vielä olisi muutama narttu ja yks uros. pennut on eläinlääkärin tarkastamia, sirutettu , 3kertaa madotettu ja rekisteröity. pentujen mukaan tulee pentupaketti.pentujen vanhemmat on ulkomaalta tuotuja isoja hyväpäisiä koiria ja ovat hyvistä kenneleistä. Mahdollisuus osamaksuun on kanssa.
puh.0449464573
dobermannin pentuja
hellna
1
304
Vastaukset
- tervejärkinen
Vanha jo, mutta silti pakko vähän avata..
Siis kuka hullu ostaa koiran jostain suomi24? Ja eihän tuossa ilmotuksessa oo mitään, mikä kertois onko pennut ees terveitä, TAI olemassa.
Miten pennut on sitte ollu sulla jos ilmeisesti kumpikaan koirista ei ole sinun ja linkit koirien kuviin, OIKEAT NIMET ja muita terveystuloksia ois aina kiva nähä ennen ko mitään koiraa ostaa... Vaikka puhelinnumero onki ilmotuksessa, niin kunnon myyntiteksti ensin kasaan, ettei heti epäilytä.. Toivottavasti on menny hyviin koteihin, eikä oo mikään tehtailu kyseessä..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perintovero 100 prosenttiin, työeläkkeet ja maataloustuet pois
Noilla eväillä lähden tasapainottamaan valtiontaloutta ja korjaamaan työntekijöiden palkkakuoppaa nostamatta työnantajie1875635Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia
Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta413809Purra ryöväsi Marinin Itä.-Suomelle neuvottelemat EU-rahat
Perust vihaavat suomalaisia, mutta eritoten itäsuomalaisia. "Osa kaksikäyttörahoista on alun perin Itä- ja Pohjois-Suom323188Miksi persut hyökkäävät jatkuvasti henkilöitä päin?
Miksei persut yritä lainkaan korjata asioita, vaan koko ajan haukkuvat henkilöitä? Ei tuollaisilla turvanpieksäjillä ole503066Demariskandaali! Eveliina Heinäluoma (sdp) kahmii kaikki Hitas asunnot itselleen!
Heinäluoma on ostanut useita yhteiskunnan tukemia, hintasäännösteltyjä asuntoja itselleen! Ei ihme, että Hitas on ollut1592868Seida Sohrabi: Suomi ei ole rasistinen maa
Seidalta taas täyttä asiaa. Miksi punavihreät naiset eivät pysty samaan - no se ideologia estää. "Meillä on valitettava312706Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten892703Demarien sanoin kuvaamaton ahneus - Eveliina Heinäluoma vain yksi esimerkki
Mutta näin se on demari-eliitissä aina ollut, käytännössä siis nämä eliittiin kuuluvat ovat puhtaasti porvareita - Marin732399Ranskan vasemmistojohtaja tunnustaa, että väestö on vaihtumassa
ja se on vaan hyvä asia hänen mielestään. Kyseessä siis Ranskan vasemmistojohtaja Jean-Luc Mélenchon jonka puheet järkyt722043Abdullah iski Citycenterin vessassa
Miksi näitä juttuja pitää lukea lähes päivittäin? https://www.hs.fi/helsinki/art-2000011913632.html1741960