Ei "supermarjon" tohvelimiestä haittaa...

Ei tossukkaa haittaa vaikka tämä ihme-marjo menee saunaan ja suihkuun Andreas G:n kanssa. No ei parane haitatakaan tai marjo vetää läyttyyn. Ihan omituinen koko perhe. En yhtään ihmettele että lapset hyperventiloi.
4253
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Miksi pitäisi haitata?

Äänestä
  • Jotain on pielessä koko perheessä. Ei tuo nyt ihan normaaliltakaan kuulosta.

    Äänestä

Minua ainakin haittaisi jos nykyinen saunoisi ja suihkuttelisi exänsä kanssa. Tai toisaalta, enemmän mua haittaisi tuo "mies" joka on täysin kynnysmattona.

Äänestä

Ja mitähän helvettiä mikään BB:tä koskematon viesti tekee tällä palstalla? Hiiri hukkasi kompassin matkalla litskuunsa. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hiiri kirjoitti:

Ei tossukkaa haittaa vaikka tämä ihme-marjo menee saunaan ja suihkuun Andreas G:n kanssa. No ei parane haitatakaan tai marjo vetää läyttyyn. Ihan omituinen koko perhe. En yhtään ihmettele että lapset hyperventiloi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu