Siis linux hihhuleiden jossittelu vaan jatkuu uudella "palikka kasalla", joten ei lopu herjaukset mikkiksestä !!!!!!!!!!
http://news.softpedia.com/news/Microsoft-Confirms-Windows-9-Work-Already-in-Progress-296230.shtml
http://news.softpedia.com/news/Microsoft-Confirms-Windows-9-Work-Already-in-Progress-296230.shtml
Vastaukset 9
Vanhimmat
Mitä sä oikein horiset? Ei Microsoftia voi lain mukaan herjata, koska mikään kaupallinen tai poliittinen toimija ei nauti lainsuojaa herjausta vastaan. Herjata voi vain yksityishenkilöä.
Microsoft on tasan kritiikin kohteena ja sitä saa lain mukaan "herjata" ihan vapaasti.
Huippulaatua jälleen tulossa! Onneksi on Microsoft! Siinäpä ei linuks-rypistelijöiden pyristelyt paljoa auta!!!
Siellä tiedetään että 8 tulee epäonnistumaan joten 9 onkin sitten taas enemmän XP kuin Vista.
Win9:ssä start-valikko tulee takaisin ja metropökäle poistuu, niinhän se mikkismerkonomin unelmointi taitaa mennä. No sehän nähdään, mutta siihan saakka voit käyttiksen ja ohjelmien lisäksi ostaa ihan uuden apupyörän windowsille startti-valikon eikä maksakaan paljoa. Tuolta sen saa, lompsa auki:
http://www.stardock.com/products/start8/
Pakkohan sen on alkaa,kun käyttäjät ei tykkää kasista.
Mitä nopeammin versiot vaihtuu, sitä enemmän rahaa.
Ei se "version vaihto" näytä onnistuvan linux hihhuleilta, vaikka ubutubuttimen taustaväriä vaihdetaan vähintään kahdesti vuodessa ja se "valloitus numero" pysyy samana vuodesta toiseen !
Niin mikäs se käyttäjä prossa olikaan ???????????
http://www.statowl.com/operating_system_market_share.php
nysse Linuxin tappaja? Taas kerran.
se on niin ohkanen se siivu että kuka siihen ossuu ..
pohjois-amerikan mainosten klikkailu tilastossa vai?