TOPI keittiöt

kokemuksia?
2416
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Palvelu oli hyvää & ystävällistä ja ottivat yhteyttäkin uudelleen nopeesti ensimmäisen tapaamisen jälkeen. Keittiöstä oli kuvat piirretty ja tarjous oli hyvin eritelty. Myyjällä oli ihan hyviä ehdotuksiakin kalusteiden suhteen. Homma kaatui kuitenkin lopulta liian kovaan hintaan. Tuskin oli sen kovempi kuin muissakaan alan erikoisliikkeissä mutta IKEA vei voiton tällä kertaa.

Äänestä
  • Ei voi olla samaa mieltä edellisen kanssa. Taisi olla myyjällä liian kiire ja kiinnostuksen puute, tarjous viipyi viikkokausia. Tietenkin oli silloin jo ostettu muualta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pitopal kirjoitti:

kokemuksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu