Usein lähden ajelemaan ihan huvikseni koska minusta on niin mukavaa ja kiihottavaa ajaa luotettavalla multimode Auriksella , se kiihtyy hyvin ja menee herkullisesti mutkiin ja minä saan aina upeita elämyksiä kun vetelen mutkissa, sitä eivät provopetterit tajua herneaivoillaan.
Minä rakastan Toyotaani
paras merkki
7115
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Usein panen naistani ihan huvikseni koska minusta on niin mukavaa ja kiihottavaa hyväillä nuorta, kaunista alastonta naistani, hän kiihottuu hyvin ja ottaa herkullisesti suihin, ja saamme molemmat aina upeita orgasmeja kun harrastamme kiihkeää, nautinnolista seksiä, sitä eivät seksuaalisesti vinoutuneet Tojo-Terot tajua.
Katselen Tojon logoa ja kiihotun, se on kuin avonainen naisen....
Eikö pystyyn jätetty vessanpöntön kansi ole enemmän miesten juttu?
Vessanpöntön kannestahan toilootan logo on innoituksensa saanut, mikä siis satunnaisille vierailijoille tiedoksi. Onhan yhtiöllä pitkät perinteet paskan syöttämisestä asiakkailleen.
Monellakin tapaa erinomainen tämä logo. Itselleni se tai toilootien muotoilu ylipäätään aiheuttaa oksennusreaktion.
Sinulla on jokin pahempi sairaus. Aloittaisin tutkimisen korviesi
välistä. Automerkeistä paras brändi on T O Y O T A L L A
Kaikista brändeistä sijalla 10. Ennen Mersua ja BMV:tä
Muut vookkelot tulee kaukana perässä.
Mulla on pähee ratakiree Bimmeri, mutten mä sitäkään rakasta. Miten joku voi rakastaa made in china riisikippoo.
nomust toyo on iha okei sii mis muutki samas kasas.
mersuu tai bemarii siit ei saa,mut ei saa muistakaa...jotenki so what koko topic
.
Toitsu on hyvä!