mikä olis

mikä olis edulline auto,teho/hinta suhteeltaan? mielellän turbo.(ei kumminkaan mikään uuno.)
5695
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

osta Renault 5 GTT 120hv/850kg, liikkuu ihan mukavasti 0-100 8s. Osaa löytyy englannista niin paljonkun on rahaa. Ainoo haitta suomessa autoja pirun vähän.

Äänestä

Nissan Bluebird Turbo on suhteellisen hyvälaatuinen ja tehokas, eikä maksa paljoa.

Äänestä

Audi RS4 avant...teho hintasuhde on kohdallaan!!ei renuja tai varsinkaan luupää nissaneita..kusessa olet jos tommosen museoturbon ostat!!!

Äänestä
  • Nyt puhuttiinkin edullisista autoista helvetin tampio. Vastaava kommentti, kun että "osta verraari, ei tarvi tuunata".

    Äänestä

  • ensinnäki 0-100 7,4s vakiona joa osaa ajaa....
    ja tosiaan osaa löytyy niin paljo kun on rahaa nopein 5gtt minkä oon nähny kiihtyi 0-100 5s ja varttimaili 12.989s 235hv... todella hyvä auto mutta harvinainen! :(

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


aloittelija kirjoitti:

mikä olis edulline auto,teho/hinta suhteeltaan? mielellän turbo.(ei kumminkaan mikään uuno.)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu