Tämä on ihan tällainen verkko, ja on oikeastaan teidän asianne, ihan oma.
- EI äiti ja hänen äitinsä mitään pahoja kavereita ole.
- Eikö hän voi antaa sen hänen päätöksensä, sen häntä koskevan olla rauhassa?
- Ei kun sitten pian tapahtuu jotain pahaa...
Ei hänestä varsinaisesti ole päätöstä. Eikä minusta voi olla sellaista "ovet kiinni"- nukkehallituksen päätöstä, mutta tämä oli varsin kova episodi, ja vaaratilanne. Stressi ja burn out-tilaan ajamisesta.
DPF: Nyt mä Si.. murhaan sua.
- Ja missä mä olen mukana.
Tyttökerhossa.
- Entä miten susta sitten pääsee eroon.
Katso, mikä tilanne. DPT.
- He haluavat sen Jumalan ihan, sine. Ihan koko Jumalan, ja mä en voi sille mitään, että tämä on sellainen asia, kuin mistä sä et päätä, ja mistä mä en päätä.
Olettaisin noin....
- Ja olitte sitten taas vetoamassa, tällä tavalla, valheellisesti.
Ei sillä tavalla valheella käyden, käy aikakaan. Tämä on niin surullista, kun monia menetettyjä hetkiä, ja kokemattomia, hetkiä saa näin aikaan, ja monia asioita, jää monelta muultakin kokematta, kun vain saatte aikaan, menetettyjä kokemuksia, hetkiä, meidän ollessa toistemme seurassa, ja kanssa.
"Antiolla" sukulaisia, haen täällä keskellä palstaa
Kellopaljon, aika.
0
101
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1224845Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1854518Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.1181956- 4031721
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331482Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann71279Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3781225- 751145
- 741065
- 921008