Voisko joku ihana ihminen lähettää mulle eläinseksitarinoita sähköpostiini, kun ne täältä kuitenkin poistetaan, vaikka onkin kinky palsta???
Tai voisko joku kertoo jonkun nettiosoitteen, missä on _suomenkielisiä_ tarinoita
Osoite on [email protected]
Kiitos etukäteen kaikille tarinoita lähettäneille!!!!!!!!
Tai voisko joku kertoo jonkun nettiosoitteen, missä on _suomenkielisiä_ tarinoita
Osoite on [email protected]
Kiitos etukäteen kaikille tarinoita lähettäneille!!!!!!!!
Vastaukset 8
Vanhimmat
Mene hoitoon! Olet selvästikkin sairas..suosittelen varaamaan ajan psykiatriselta osastolta. Pääset varmasti pysyvästi osastolle.
Tää on kinkypalsta, ja eläinfantasiat on fantasioita siinä missä muutkin fantasiat. Eläimeen sekaantuminen ei edes ole rikos. Lapseen sekaantuminen on rikos mutta mielestäni siitäkin saa fantasioida kunhan ei ala oikeasti toteuttaa fantasiaansa. Monet fantasiat onkin sellaisia ettei niitä edes halua oikeasti toteuttaa, mutta niitä on pirun kiva miettiä siinä runkkaillessa.
Eläimiin sekaantuminen muuten ON laitonta nykyään, näin asianajajana voin sinulle kertoa.
Jos kerran "asianajaja" olet, kerro meille tyhmille tarkemmin:
- ao lakipykälät
- saako Seijan kysymistä asioista kirjoittaa
Muuten olen samaa mieltä Seijan kanssa, fantasiat ovat mukavia.
mutta lapseen sekautumista pidän sellaisena asiana, että siitä ei pitäisi edes fantasioida kirjoituksien muodossa millään palstoilla. Fantasioikoon itse kukin millä huvittaa omassa pienessä mielessään.
Se oli hyvin sanottu.
eräs jätkä vittuili mulle oikein tosissaan suuressa porukassa (muuten olisin kouluttanut sitä , mutta tiesin saavani turpaan , porukassa kun tyhmyys tiivistyy) .
Silloin ajattelin tappaa sen jätkän , olenko nyt rikollinen kun mielessäni moisia ajatuksia pyörittelin .
Ajatus asiasta = fantasia
Siis onko rikollista fantioida esim. eläimistä .
http://htklx2.htk.fi/~dereka/novelli/