mistä löytää kauniita ja ihania naisia?
vois kokeilla välillä olla naistenki kans ku miehet on liian tylsiä.
mutta mulle on tärkeää, että on hygieeninen siisti jne :)
ihan vaa kokeilla! saa nähä mitä tulis. ;)
vois kokeilla välillä olla naistenki kans ku miehet on liian tylsiä.
mutta mulle on tärkeää, että on hygieeninen siisti jne :)
ihan vaa kokeilla! saa nähä mitä tulis. ;)
Vastaukset 9
Vanhimmat
Kyllä niitä löytää, kun avaa oven ja lähtee ulos. :) Siitä vaan kokeilemaan vaikka naapurista ensimmäiseksi! :)
Eipä oo tullu vastaan. Kaikenlaisia vesipäitä, hörökorvia, norsunkokoisia ja muita kummajaisia kyllä. Olen miettinyt, että onko lesbous geneettinen häiriö, johon kuuluu myös epämuodostunut ulkonäkö, niin yleisiä tommoiset piirteet ulkonäössä on.
Aloittaja taisi kysellä ihan vaan kauniita ja ihania naisia. Ei tainnut nimenomaan lesboista olla puhetta.
Täältä lesbopalstalta hän etsii eikä tuolta bipalstalta.
naurahdin... emt miksi... mulla on mun mielestä pitkät etuhampaat ja liian suuret silmät, nyt siihen löytykin hyvä selitys. myös vatsan koolle, vaikka en ihan norsun kokonen olekaan, tarpeeksi suuri että itteä häirittee.
Vastaan kyllä hakukriteerejäsi heh heh... ;)
Mutta olen lesbo enkä valitettavasti lähde wannabebissen kokeilukappaleeksi.
Minä en ainakaan lähtisi kenenkään heteron koekaniiniksi, koska lesboudesta huolimatta (heh heh) olen muutakin kuin jonkun korvike silloin "ku miehet on liian tylsiä" ja "vois kokeilla välillä olla naistenki kans".
Jos sua ap kiinnostaa olla naisten kanssa ni meitä olis täällä kaks hyvissä lihoissa olevaa sohvaperunaa jotka voitais antautua sun viihdytettäväks.
Voi hyvää päivää, häivy pervo palstalta kiitos !!!