Radio City

Voisivat lopettaa sen kun soittavat muutaman sekunnin pätkiä biiseistä useamman minuutin ajan putkeen. Pikku oravat saisi myös heittää helvettiin tai ainakin voisivat vaihtaa välillä "vitsejään"
1107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

joo, pätkäbiisejä tulee sen aikaa kun joku alue ajaa omia paikallismainoksiaan. niin kuin isklemällä.

tampereella mainontaa on varmaan enemmän kuin stadissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nfnfnfngg kirjoitti:

Voisivat lopettaa sen kun soittavat muutaman sekunnin pätkiä biiseistä useamman minuutin ajan putkeen. Pikku oravat saisi myös heittää helvettiin tai ainakin voisivat vaihtaa välillä "vitsejään"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu