Juoksuaika

Pienellä narttu koirallani oli ensimmäinen juoksu huhtikuussa, koskahan olisi suurinpiirtein seuraava odotettavissa?
3325
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

miten emän juoksut ovat olleet.Yleensä väli on 5-7 kk.

Äänestä

Voi juoksu olla myös vain kerran vuodessa!

Äänestä

Voi olla vaikka kolmesti tai kerran vodessa, yleisin lienee n 6 kk välein.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minä vaan kirjoitti:

Pienellä narttu koirallani oli ensimmäinen juoksu huhtikuussa, koskahan olisi suurinpiirtein seuraava odotettavissa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu