loppunut mihinkään sen Annen lähdön jälkeen. "Iida ja Johanna ovat pahimmat juonittelijat" vai mitä tuo Teija oikein sanoi... samalla kun itse miettivät kenet itse taktikoivat ulos. Teija osasi olla miellyttävämpi sen kaksi päivää ennen häätöäänestystä, mutta sama läyhääminen ja vainoharhainen Iidan ja Johannan päivittely alkoi heti kun ei ole välitöntä vaaraa joutua pihalle.
Ei jumalauta tuo paskan jauhaminen
Teija 46v..
10163
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
teija esitti katuvaa. sama sadistinen toiminta jatkuu.
Kateus, tuo vanha vitsaus vaivaa. Teija kadehtii nuorempia, fiksumpia ja paremman näköisiä naisia. Tea "kunniallisia", kauniita ja fiksuja tyttöjä. Siinäpä läyhäreillä yhteinen aihe ala-arvoiseen käytökseensä.
rakastavat Teijaa
http://www.bigbrother.fi/uutiset.shtml/joni-ja-jarno-ihmettelivat-teijan-tylya-kaytosta/1631837
Kyllä tuo Teakin pelaa ittensä ulos aika pian.
onko sana sosiopaatti ja manipuloija tuttuja sanoja ?? ne kuvaavat hyvin teijaa ! vedätyksen mestari, mut ei mene läpi aikuiseen ihmiseen.
joo, kyl toi teinejä pystyy huijaan mut ei aikuisia.narsisti-emakko lähtee kohta talosta.
teija "taluttaa" ja ohjailee teaa. täysin teijan orja.
teija ulos, ja tekoitku tea kans.
mä oon niin väsynyt tuohon katkeraan läskiin !!
pitäis olla niin, että kaikki olis häädössä...