Muutin ensimmäistä kertaa omaan asuntoon. Olin juuri täyttänyt 17, asunto oli kerrostalossa ja toisessa kerroksessa. Kämppä oli pieni, mutta viihdyin siinä, sillä olihan se mun oma koti.
Taloyhtiön kautta varasin itelle saunavuoron ja se tuli Perjantai-illalle klo 21 ja tunnin saisin löylytellä rauhassa.
Eräänä perjantaina rankan koulupäivän jälkeen ajattelin purkaa paineita saunassa ja vedin kylpytakkini päälle ja otin pyyhkeen, pefletin ja pesuaineet pieneen boksiin ja lähdin kellarikerrokseen saunaan.
Kuljin tyhjää rappukäytävää ja avasin varastotilaan menevän oven. Kuljin varastokäytävän päähän ja avasin sieltä pukuhuoneen oven, johon menin ja riisuuduin.
Siirryin suihkunpuolelle ja saunaan, jossa heitin pari kauhallista löylyjä. Venyttelin itseäni, otin rennon asennon ja nautin pehmeistä löylyistä.
Ajatukseni alkoivat pyöriä fantasioissa, ajattelin olevani hiekkarannalla komean rantaleijonan kanssa ja käteni alkoi pikkuhiljaa siirtyä kohti pillua.
Aloin varovasti sormillani hieromaan sitä ja työnsin ensin yhden sormen sisääni, sitten toisen. Tunsin mielihyvää ja jatkoin hengityksen tihetessä.
Yhtäkkiä kuulin kysymyksen: "Kelpaako tytölle seura?" Säikähdin ja katsoin ovelle, jossa seisoi kolmikymppinen naapurini. Katsoin miestä naama punaisena ja pyysin anteeksi, nostin polveni lauteille ja kumarruin niiden taakse, peittäen rintojani, jotka olivat kovettuneet.
Mies ei pyytänyt anteeksi vaan tuli varmana, viereeni istumaan. Lauteilla olisi ollut tilaa paljonkin, mutta hän tuli ihan viereeni. Painauduin nurkkaa vasten. Yritin olla huomaamaton, enkä ujouttani kehdannut lähteä pois.
Mies heitti löylyä pari kertaa. Hän tuijotti minua ja näin kuinka hänen kalunsa alkoi seistä isona, eikä hän tehnyt mitään estelläkseen minua. Olin kietonut käteni polvieni ympärille ja hän silitti käsivarttani hellästi. Tunsin kuinka kiihotuin jälleen, yritin pitää ajatukset kurissa, mutta en voinut naapurin komistuksen istuessa vieressäni kalu pystyssä. Hän tarttui käteeni ja vei sen rauhallisesti kalulleen, aloin kosketella häntä kokemattomana.
Naapurini taisi arvata kokemattomuuteni, hän vetäytyi kauemmas minusta ja kädellään ohjasi jalkani alas. Hän hieroi reittäni kädellään ja vei kättään lähemmäs pilluani. Vatsanpohjassani muljahti kivasti, hänen hieroessaan pilluani hellästi. Hän työnsi sormiaan sisään.
Levitin jalkojani, tahdoin lisää. Hän suuteli minua ja vastasin kiihkeästi hänen suudelmaan, joka oli yhtä kuuma kuin mieskin. Hän veti minut syliinsä ja levitin jalkani hänen kummallekin puolelleen. Hän työnsi kalunsa hitaasti sisääni ja istuin sen päällä. Voihkaisin hiljaa, tuntiessani viillon sisälläni, mutta kipu oli hetkessä kadonnut.
Naapuri aloitti nousi ja asetti minut lauteille, pitäen kalunsa vielä sisälläni ja hän aloitti rytmikkäät työnnöt. Voihkin mielihyvästä ja pyysin häntä koventamaan tahtiaan. Hän naurahti ja kovensi tahtia. Painauduin häntä vasten ja työnsin itseäni häntä kohden. Tunsin kuinka kehoni alkoi kihelmöidä ja väristä. Aloin voihkia kovemmin, kunnes sain niin kovan orgasmin, että huudahdin. Eikä mennyt kauaankaa kun hätti otti kalunsa sisältäni ja päästi lastin päälleni.
"Tulen taas viikon päästä", hän sanoi ja paineli suihkuun. Jäin itse vielä toviksi lauteille, enkä poistunut, ennen kuin kuulin oven loksahtavan. Pesin itseni hitaasti ja kun palasin asuntooni, olin ikionnellinen.
Sama on toistunut siitä lähtien joka viikko ja joskus viikollakin toisen asunnossa.
Naapurin väärä vuoro vai ei?
13
19140
Vastaukset
- ah
kostuin
ja ikää on nyt ??
- twenty-three
23
- henriksoni727
nussivat kokokoajan yläkerrassa
- henrik ijäs
runkkujen tgaivas lasten aha
- henrik ijäs
henrik ijäs kirjoitti:
runkkujen tgaivas lasten aha
pikku lapsi anto pusun mun poskelle aika harvinaista,
mielikuvitus pusu
- novel11
kiva stoori..
- want it again?
itellä on jotenkin sama fiilis kun sulla! käyn kans joka perjantai kello 21 naimassa nuorehkoa naapurin tyttöä;)
- trojan,,
avast valitti heti viruksesta, älkää ladatko
- ei yleisessä saunass
ei tollaista tapahdu.
Ei kukaa anna vieraan mennä saunaan omalla vuorollaan.
En ole koskaa asunut talosa jossa olis yleinen sauna, mutta kuvittelen ihmisten olevan sen verran tarkkoja.
Kerran on kyllä ollut lähellä saada naapurillta, mut se on oma asiansa ja se miks ei mitää tapahtunu, vaikka se oli aivan peukalon mitan päässä.- mla021
On monia taloja, joissa on yksi sauna mutta kaksi pukuhuonetta. Ovet saa lukkoon sisäpuolelta, jos haluaa ne lukita.
- kurapaska1
täyttä kurapaskaa koko juttu
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site1176186Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto625131SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun654252SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt973831Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost123611Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1203168SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het522546Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352479Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat662232Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val261583