onko tuo www.kuulapurkki.fi luotettava kauppa ? onko kokemuksia???
kuulapurkki.fi
9
1161
Vastaukset
- SFIGHFDSJVIU
JOO JOO! ON SE EDELLEEN IHAN LUOTETTAVA!
- xWanzy
Kyllä on todella luotettava ja on halpaa :) Mut ei kumminnkaan ihan mitää 8e aseita jolla ei p********n :) Osta vaa :)
- Ei ooo luotettava
Niin varmaan luotettava, osta ase niin se hajoo heti eikä ne mitään korvaa, sanoo ett oma vika kun hajos.
- pete7
on varmaa iha ok
- Hollolan-softaaja
Niin onko se luotettava vai ei?
- 13+10=22
Kaik nää suomalaiset kaupat tuppaa olemaan luotettavia, ainakin kun tuo on ollut kohtalaisen kauan pystyssä... ei ne kuseta. Ja jos kusettaa niin poliisiin / kuluttaja-asiamieheen yhteyttä!
- 118auttaaaaaaa
Ei ne ainakaan reklamaatioon mitään vastaa. Niiden sivuilla on palautelomake, joka lähettää viestit mustaan aukkoon. YTJ:n sivuilta löytyy [email protected] ja sinne olen myös lähettänyt...ei mitään reaktiota.
P.S. Munkauppa Oy on varsinainen firma ja Kangasala on paikkakunta. Arminen Janne ja Birgit näyttäisivät olevan firmasta vastuussa.- Aaro1
Siis onko mun kauppa se kuulapurkki? Ja onko se kuulapurkki kauppa Kangasalla
- Anonyymi
Löysin semmoiselta sivustolta kun kuulapurkki.fi tämmöisen aseen: Cyma - SRT-17 - TAN mutta, kun laitan nimen youtubeen ei löydy minkään laisia arvosteluja onko tämä hyvä malli? Onkko kauppa luotettava?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1681428
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä411019Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38725- 14650
- 37637
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä28632Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver20622Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46607Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30577Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17573