Tietääkö kukaan löytyykö Milanon lähettyviltä valokuvauksellisesti (ja noin muutenkin) mielenkiintoisia kohteita, esim hylättyjä rakennuksia, kaupunkeja jnejne.? Selasin läpi Italian hylätyt kaupungit, mutta neljän päivän reissulla ei ole aikaa kauaksi lähteä, joten ajattelin kysyä onko täällä tietoa?
Hylätyt kaupungit/ Mielenkiintoiset kohteet
photoharrastus
1
243
Vastaukset
- cararagazza
Mikä on lähellä? Itse asun reilun tunnin matkan päästä Milanosta, ei tää meidän kylä ihan kokonaan hylätty ole, mutta näin talven tullen asukkaita jää nelisenkymmentä. Piemonten kukkuloilla maisemat on aivan huikeat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 753607
- 622694
- 812647
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.582418Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1922363Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu2622205- 451943
- 441769
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t151501EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1491418