yksinäinen 13w poika ylöjärveltä

mul ei oo ikinä ollu tyttöystävää haluun selasen
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Et saa.

Äänestä

Minä !

Äänestä
  • asukko ylöjärvellä dyydee

    Äänestä

  • hakija56 kirjoitti:

    asukko ylöjärvellä dyydee

    Asun siellä aika lähel

    Äänestä

  • dyydee kirjoitti:

    Asun siellä aika lähel

    missä päin ylöjärvee onkp sulla fc:tä

    Äänestä

asun

Äänestä

suomi 24 st ei kannata ettii tyttö ystävää vinkki!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hakija56 kirjoitti:

mul ei oo ikinä ollu tyttöystävää haluun selasen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu