Puhjeneen allergian ja pienempään asuntoon muuton vuoksi joudumme luopumaan kavereistamme =(
Häkki on pyörillä varustettu = helposti liikuteltava, 155 cm korkea ja leveyttä 100 cm ja syvyyttä 70 cm.
Linnut ovat tottuneet lasten lisäksi kissoihin ja koiriin.
Kaikki ovat hyvin uteliaita ja kesyjä. Syövät siemeniä kädestä ja tulee istumaan olkapäälle, toisinaan kaikki kolme kököttää pään ja olkapäiden päällä telkkarinkatseluseurana :D
Lähetän mielelläni kuvia linnuista.
Linnut ovat kolme vuotiaita.
Väritykseltään yksi koiras on harmaa, ja toinen koiras sekä naaras ovat harlekiineja.
HInnat: 100e/kpl tai kaikki kolme lintua häkkeineen 270,-
yhteydenotot sähköpostitse: [email protected]
MYYDÄÄN! Kaksi urosta ja yksi naaras neitokakadu
Not angry birds :D
6
427
Vastaukset
- Lintumaailman uros
Ettäkö lintumaailman uroksia myytte? Mistähän sellaisia olette saaneetkaan?
- voi elämä
Voi ei, onko maailmankirjasi nyt ihan sekaisin?? Eiköhän ostaja ymmärrä ehkä mitä olen myymässä.. Vai luuletko että hän palauttaa ja sanoo että peruu kaupat kun kyseessä onkin koiraslintu eikä uros, vitun urpo!
- Elisa Bollström
Hei missä päin oot? Olisin kiinnostu ja asun porissa voit soita tai laita teksiviesti puh. 0466879557
- Silvan
Missä pain se on? Voitko lahetta viesti ? 0445111799
- Jansku8
missäpäin maailmaa nähä sijaitsee?
voitko laittaa viestiä [email protected]? en saanu sinuun yhteyttä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin32911084IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3447672Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut842193Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?862087Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1371891Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61571- 1101231
Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin511020Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus26868MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312772