teija vihjaa tai suorastaan käskee ketä pitää äänestää! kakarat on teijan talutus nuorassa. teija käskee "kostamaan" annen puolesta, voi luoja mikä idiootti. ja kakarat pokkuroi sokeasti.
teija manipuloi kakaroita
teijalle 55 pist.
40244
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 40
Vanhimmat
tarkoittaa tuolla kostamisella? Pakkohan sitä on joku nimetä, ja suoraselkäiset asukkaat tietenkin nimeävät inhottavimman asukin, joka haukkuu päin naamaa jokaista mukavaa ihmistä ilman syytä. Ja Jonna A perässä kostaa.. itse ensin nimettyään annen. Mitä vttua tuolla BB talossa oikein tapahtuu? Saako se ihmiset ihan hulluksi ja vainoharhaisiksi?
Miten joku voi oikeasti kaivata annea... Vaikka anne olisi siskoni, vihaisin sitä silti.
samaa mieltä! teija on tehnyt kakaroista tottelevaisia orjia. anne ja teija ovat sadistisimmat ja kauheimmat asukkaat ikinä. ja mikä vitun kosto ?? mitä se teija lässyttää !!
teija on pahuuden ruumiillistuma. myrkyn kylväjä.
Hyppääkö joku kaivoon, kun niin kehotetaan tekemään.
Kukaan ei tiedä, ketä äänestäjä äänestää. Onneksi Teijalla on vankka kannattajajoukko takanaan. Lappilaiset pitää toistensa puolia ja Teija on vahvoilla. Muutenkin, pidän kyllä Teijasta.
Jaa, muutama alkuviesteistä ilmiselvästi on saman kirjoittajan kirjoittamia.
Massapostitus on kiellettyä. Kyllä yhdellä kirjoituksellakin uskotaan, että Juuri sinä et pidä Teijasta. Onneksi kaikki eivät ole samaa mieltä kanssasi.
Myrkyn kylvettyään Teija voi odottaa, että muut tekee likaisen työn...ja miksi Markus piipittää mukana...eikä kellään raksuta.
On noi aika samperin tyhmiä, eiks ne tollot tajua, että äänestäjän näkee ja kuulee niitten läyhäämiset ja selkään puukottamiset, luulis oppineen dedellisvuosien BB:stä, että noin ei pitkälle pötkitä, ....u ku ne on tyhmiä.
Teija täyttää kaikki lääketieteelliset psykopatian tunnusmerkit. Toivottavasti ei työskentele ammatissa jossa on kertonut työskennelleensä aikaisemmin.
"Pitäähän talossa joku lappilainenkin olla, yritän pitää pohjoisten ihmisten lippua korkealle", 46-vuotias Teija Kurvinen sanoo.
teija ulos. se on täys sika.
tomi ei alistu ohjailuun, tomi on kova luu :)
jep tomia, johannaa, iidaa, ja katariinaa ei ohjailla tai käskytetä ketä pitäis äänestää. jotkut on sokeita laumasieluja. niinhän sitä hitleriäkin pokkuroitiin, ja oltiin kyllä herra kyllä herra.... toi teija on kyl aika taitava manipuloimaan, yllyttämään, jne... teija pian ulos !!!
eikö noilla solvaajilla/läyhääjillä ole muuta tekemistä ??! kamalaa kuunneltavaa...
älkää dissatko mua oon bilekingi oujee. luuletko olevas dino kunkku??? oot oujee. ahahah 20
Kaksinaamainen nainen!
Sanoi pesässä Tomille, että hän ymmärtää miksi tämä antoi äänensä Annelle, koska Anne on ollut v*******nen tätä kohtaan!
Teijaan vihaajat, äänestän Teijaa jatkoon erittäin suurin tuplaäänin. Mieluimmin Teijaa katson, kuin niitä peiton heiluttajia.
Teijaa fanittaa ainoastaan persaukinen roskaväki!
Sama Teija irvikuva sanoi valheelliseen tapaansa, ettei pidä kostoa oikeana keinona nimetä asukkaita. Kuitenkin mäkätti, että Annen puolesta kostettava. Miten niin? Suomen kansa, tai BB:n katsojat päättävät kuka lähtee. Annen lähtö oli täysin oikeutettu teko äänestäjiltä. Nainen oli varsinainen kuvotus. Rivo, irstas, paha. Pahuus ilmeni mm. takanapuhumisena. Iidan en ole koskaan kuullut puhuvan pahaa kenestäkään, en manipuloivan ystäviään, eikä vastaavaa.
Teija kuuluisi mielestäni vähintäänin eläkkeelle. Ei tuon luonteista ihmistä saa päästää avuttomien potilaiden lähellekään.
läski-teijan kosto? mistä ? siitäkö että kansa halusi annen pois...
teija "määrää" mikä on oikeata ajattelua, mitä mieltä pitää olla asioista. ja aivottomat lapsukaiset tottelee. paitsi johanna iida tomi, ja uudet....
Teija siis määrää talon tahdin.Teija jatkoon!!!!!
ps. Kyllä Teija pian saa myös nuo kakarat (johannan,iidan,tomin) haltuunsa.
Täällä on kirjoittanut yks ja sama kirjoittaja useita eri viestejä. Ja ne pitää jättää omaan arvoonsa.
Ilmeisesti ei ole lääkitys kohdillaan.
Sellainen ihminen, joka vihaa varmasti myös äitiään.
Itse pidän Teijasta. Teija on rohkea, kun lähti mukaan ja hyvin on mennyt.
Toivottavasti saamme pitää Teijan loppuun saakka.
Meinaatkos, että kaikki maamme äidit ovat Teijan kaltaisia?
Taasko sä nuija jaksat jauhaa tota samaa paskaa. Taidat olla Teija tyttö.
teijan sisko siellä taitaa tilittää ? :) teija ulos. piste.
Olen sittenkin sitä mieltä,että Teijan pitäisi manipuloida kakaroita mahdollisimman paljon,kostaa Annen puolesta ja puhua seläntakana mahdollisimman paljon.Teija tulee aina olemaan mun idoli tästä lähtien.(annan miinuksen aikasemmalle kommentilleni,koska olen nykyään tätä mieltä ja niin kuuluisi teidänkin olla.
Teija jatkoon!!!!! Teija bilee aina niin kuin viimeistä päivää hän on siis tosi hyvä bilettäjä.Onneksi Teijan ei tarvitse tehdä mitään viikkotehtävissä koska on ylipainoinen ja ansaitsee erityiskohtelua Teija on myös hyvä piristämään muita asukkaita viimmeksi hän sanoi että ottaa tukasta kiinni sille joka ei osallistu viikkotehtävään mikä sai kaikkiin puhtia ja tsemppasi.Vaikka Teija ei tekisi mitään viikkotehtävissä kukaan ei uskalla sanoa hänelle mitään,minkä takia tykkään hänestä.Teijan oikeus on määrätä talossa ja olla itse tekemättä mitään.Teija määrää tahdin!!!!Teija jatkoon!!!!!!!!!!!!1
Ha ha ha haaa...sinäpä "teijalle 55 pist." sen sanoit. En kykene tuohon enää mitään lisäämään.
Teija ulos! Ei sen naljailua ja manipulointia enää jaksaisi.
Tulisipa sellainen äänestys jossa kaikki olis mukana,
sitten ainakin lähtisi....
saisi pian tullakin, sillä teijaa ei kukaan nimeä kun ovat sekaisin talossa
aina kun talossa on riita, niin teija on iloinen, hekumoi vieressä ihan orkuissa! yllyttää ja vääristelee asioita jne...
teijan kylvämä negatiivisuus on todella puuduttavaa, ja ahdistavaa..
tää kausi on ollut kyllä kiusaus-bb. ja se ei ole kiva juttu.
Teija onkin tämän kauden käsikirjoittaja ja ohjaaja, ei siinä "Isoveljellä" ole osaa, eikä
arpaa. Hän saa porukkansa kanssa tehdä, mitä tahtoo
.
Onneksi en ehtinyt ostaa 24/7, sillä ei tuota Teijan jengin tarjoamaa "viihdettä" olis
jaksanut kattoo. Paskanjauhaminen kun ei ole hauskaa. Osaakohan hän mitään
muuta puhua, kuin pahaa jostain koko ajan. Odotan, koska BB ottaa ohjat käsiinsä,
sillä kiusaus menee jo liian pitkälle, henkisen väkivallan puolelle.
ihan samaa mieltä!! toihan on sairasta sen toiminta. vanha ämmä laittamassa kesken kasvusia kakaroita menemää heidän pillin mukaansa. äkkiä ulos, hyi helvetti. on niin kateellista porukkaa Johannalle ettei voi muuta sanoa. Nätti kaunis nuori nainen, niin tottahan toki talon sioilla on sanottavaa. Muut naureskelevat asialle kun Johanna on yksinäinen. Olette kaikki reilusti yli 20, mutta tuntuu että elätte jossain alakouluissa. Jokainen muu paitsi miehet ja Johanna. Älkää näyttäkö naamaanne kun ulos pääsette, kuvotatte ihan suunnattomasti. Kaikkea huonoa heille!!
Kuka olisi niin tyhmä, että tekisi, mitä joku muu sanoo.
Jokaisella on itsellään päätäntä valta. Vai onko asukkaissa niin tyhmiä, että hyppäävät vaikka kaivoon, kun joku käskee niin tekemään.
ennen on ollut kunnon rankut !!! teija lintuhäkkiin, tai sit marsuhäkkiin ! joukkohäätö. kaikki häätöön.
olen sittenkin sitä mieltä että Teijan pitää määrätä tahti!!!(varsinkin bileissä)
Oujee oon bileis!!!!!!!!!!!!!!1
kaikki tietävät selvästi että teija on talon seksikkäin nainen anna plussaa jos oot samaa mieltä . =)
Huom! Teija myös toi taloon kondomeita koska tiesi saavansa(=!!!
jonna A , kin antoi pisteet just niinkuin teija oli toivonut. jonna a uusi teijan orja.
onko teijalla sheivattu vittu?
tänään lähtee tekoitku-tea. ja läski sekoo :)