venton lukot

kellään mitään ideaa miten pääsee autoon sisälle kun keskuslukitus avaa ovien nupit mutta lukot ei aukee .takaluukku ja bensa luukku aukeaa ..
sama homma lukittaessa nupit liikkuu mut ovet ei aukee ?????
4879
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

sentään avaimella päästä! Mitäs, jos sulla tyhjenee akku?

Äänestä
  • lukot ei aukee nupit liikkuu ylös ja alas minkään 4 oven kahvasta ei tapahdu mitään . takaluukkuun pääsee se aukeaa .. joutuu kai hinurin tilaa ja viemään vw:lle jos apuja ei saa .. akkua ei oikee pääse tutkii ku ei kabiiniin pääse =)..

    Äänestä

Tämän on pakko olla huuhaata! Ventossa lukitusnupilla on täysin mekaaninen yhteys lukkomekanismiin. Jos nuppi on ylhäällä, lukko on auki. Lukko voi tietysti vikaantua, mutta että kaikki yhtä aikaa - ei onnistu.

Äänestä
  • saa tulla rykimään, nykimään ja repimään mutta sisälle autoon ei pääse . tossa parkkiksella se kököttää lukko nupit ylhäällä tai alhaalla ni ovet ei aukea mistään kahvasta..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


killeri kirjoitti:

kellään mitään ideaa miten pääsee autoon sisälle kun keskuslukitus avaa ovien nupit mutta lukot ei aukee .takaluukku ja bensa luukku aukeaa ..
sama homma lukittaessa nupit liikkuu mut ovet ei aukee ?????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu