Tanssin harrastajat

Hei. Kaipais tanssiseuraa lavoille, oliskohan tällä rintamalla tiedossa?
3188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ai jaa, että tanssiseuraa kesälavoille ?
Hyvähän se on alkaa ajoissa kyselemään kun aika kuluu yllättävän nopeasti
ja pianhan se on taas kesä, ettei kumppanin löytyminen jää viime tippaan. :)

Äänestä
  • Onhan niitä tanssuja talvellakin..

    Äänestä

  • Pohjois-Savo kirjoitti:

    Onhan niitä tanssuja talvellakin..

    Aika monet luulee että on vain kesälavoja ... hauskaa .... ihmiset on tietämättömiä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pohjois-Savo kirjoitti:

Hei. Kaipais tanssiseuraa lavoille, oliskohan tällä rintamalla tiedossa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu